2. Verfahren
Verfahren
Titel: RM060.66698 Regulier Onderhoud Hygiëne
Beschreibung: Regulier Onderhoud Hygiëne, zoals zwerfvuil verwijderen, afvalbakken legen en schoonmaken terreininrichtingselementen Verwijderen zwerfafval 823.136 are Ledigen afvalbakken 9.270 st Ledigen ondergrondse containers 708 st Ledigen BBQ-kolenbakken 320 st Schoonmaken meubilair 863 st Schoonmaken speeltoestellen 297 st Schoonmaken vast toilet gebouw 324 st Ter beschikking stellen mobiel toilet 116 weken (4st voor 29 weken) Schoonmaken mobiel toilet 320 st Schoonmaken bebording 2.038 st Inhalen en terughangen ballenlijn 611 m Schoonmaken brug/steiger/vlonder 259 st
Interne Kennung: RM060.66698
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging