See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Usługa utrzymania Systemu Egeria.
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest usługa utrzymania Systemu Egeria zgodnie z poniższym zakresem: 1) utrzymanie Systemu, w tym: a) usuwanie zgłaszanych w okresie trwania Umowy usterek, dotyczących działania Systemu; b) dostarczanie nowych wersji Systemu, w szczególności wynikających ze zmian w przepisach prawa mających odniesienie do Systemu; c) usługi Hot Line polegającej na konsultacjach w zakresie wiedzy merytorycznej, administracji systemem oraz działania Systemu; d) usuwanie skutków błędów bazy danych Oracle dla wersji 12.1 w celu zapewnienia poprawnego działania systemu Egeria 6; 2) świadczenie usług dodatkowych obejmujących usługi konsultacyjne, rozwojowe, wdrożeniowe, programistyczne i analityczne w wymiarze co najmniej 100 godzin i nie przekraczającym 300 godzin w okresie obowiązywania umowy (w zależności od zapotrzebowania Zamawiającego). W odniesieniu do usług programistycznych – ich świadczenie wiąże się z obowiązkiem udzielenia Zamawiającemu licencji; 3) świadczenie usługi szkoleniowej w zakresie funkcjonowania oraz rozwoju Systemu – w formie jednego trzydniowego szkolenia obejmującego minimum 24 godziny szkoleniowe (1 godzina szkoleniowa wynosi 60 minut) dla maksymalnie 4 pracowników Zamawiającego w okresie obowiązywania Umowy.
Interne Kennung: BA.WZP.26.34.2025
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72261000 Software-Unterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72262000 Software-Entwicklung, 72263000 Software-Implementierung, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001