2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyposażenia meblowego do Poradni Specjalistycznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest „Dostawa wyposażenia meblowego do Poradni Specjalistycznych”. Zadanie realizowane w ramach przedsięwzięcia objętego wsparciem w ramach programu: FEMP.05.11-IZ.00-0391/24 Fundusze europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet: 5 Fundusze europejskie wspierające infrastrukturę społeczną. Działanie 5.11 Wsparcie Podstawowej Opieki Zdrowotnej/ Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej/ leczenia jednego dnia, Typ projektu B. Wsparcie dla AOS i leczenia jednego dnia (inne niż regionalne). Przedmiot zamówienia został podzielony na 6 części. Pakiet 1 – Meble i wyposażenie niemedyczne Pakiet 2 - Meble i wyposażenie niemedyczne Pakiet 3 – Meble i wyposażenie medyczne Pakiet 4 - Meble i wyposażenie medyczne Pakiet 5 – Wyposażenie AGD Pakiet 6 – Wyposażenie AGD Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Opis Przedmiotu Zamówienia (załącznik 2 do SWZ) oraz Formularz asortymentowo - cenowy załącznik Nr 1a do SWZ (załącznik podzielony na pakiety). TERMIN WYKONANIA ZAMÓWIENIA Pakiet 1 – Meble i wyposażenie niemedyczne – dostawa od dnia 21.09.2026 r. do dnia 28.09.2026 r., Pakiet 2 - Meble i wyposażenie niemedyczne – dostawa od dnia 15.03.2027 r. do dnia 22.03.2027 r., Pakiet 3 – Meble i wyposażenie medyczne – dostawa od dnia 21.09.2026 r. do dnia 28.09.2026 r., Pakiet 4 - Meble i wyposażenie medyczne – dostawa od dnia 15.03.2027 r. do dnia 22.03.2027 r., Pakiet 5 – Wyposażenie AGD – dostawa od dnia 21.09.2026 r. do dnia 28.09.2026 r., Pakiet 6 – Wyposażenie AGD - dostawa od dnia 15.03.2027 r. do dnia 22.03.2027 r.
Interne Kennung: 24/ZP/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39173000 Lagerungseinheiten, 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke, 39700000 Haushaltsgeräte, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1 Dostawa mebli i wyposażenia niemedycznego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli i wyposażenia niemedycznego do Poradni Specjalistycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Opis Przedmiotu Zamówienia (załącznik 2 do SWZ) oraz Formularz asortymentowo - cenowy załącznik Nr 1a do SWZ (załącznik podzielony na pakiety). Zadanie realizowane w ramach przedsięwzięcia objętego wsparciem w ramach programu: FEMP.05.11-IZ.00-0391/24 Fundusze europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet: 5 Fundusze europejskie wspierające infrastrukturę społeczną. Działanie 5.11 Wsparcie Podstawowej Opieki Zdrowotnej/ Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej/ leczenia jednego dnia, Typ projektu B. Wsparcie dla AOS i leczenia jednego dnia (inne niż regionalne).
Interne Kennung: 24/ZP/2026 Pakiet 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39130000 Büromöbel, 39150000 Diverse Möbel und Einrichtungen, 39110000 Sitze, Stühle sowie Zubehörprodukte und -teile, 39173000 Lagerungseinheiten
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2 Dostawa mebli i wyposażenia niemedycznego.
Interne Kennung: 24/ZP/2026 Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3 Dostawa mebli i wyposażenia medycznego.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli i wyposażenia medycznego do Poradni Specjalistycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Opis Przedmiotu Zamówienia (załącznik 2 do SWZ) oraz Formularz asortymentowo - cenowy załącznik Nr 1a do SWZ (załącznik podzielony na pakiety). Zadanie realizowane w ramach przedsięwzięcia objętego wsparciem w ramach programu: FEMP.05.11-IZ.00-0391/24 Fundusze europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet: 5 Fundusze europejskie wspierające infrastrukturę społeczną. Działanie 5.11 Wsparcie Podstawowej Opieki Zdrowotnej/ Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej/ leczenia jednego dnia, Typ projektu B. Wsparcie dla AOS i leczenia jednego dnia (inne niż regionalne).
Interne Kennung: 24/ZP/2026 Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 33192000 Möbel für ärztliche Zwecke
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4 Dostawa mebli i wyposażenia medycznego.
Interne Kennung: 24/ZP/2026 Pakiet 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5 Dostawa wyposażenia AGD.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia AGD do Poradni Specjalistycznych. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia został określony w Załączniku Opis Przedmiotu Zamówienia (załącznik 2 do SWZ) oraz Formularz asortymentowo - cenowy załącznik Nr 1a do SWZ (załącznik podzielony na pakiety). Zadanie realizowane w ramach przedsięwzięcia objętego wsparciem w ramach programu: FEMP.05.11-IZ.00-0391/24 Fundusze europejskie dla Małopolski 2021-2027, Priorytet: 5 Fundusze europejskie wspierające infrastrukturę społeczną. Działanie 5.11 Wsparcie Podstawowej Opieki Zdrowotnej/ Ambulatoryjnej Opieki Specjalistycznej/ leczenia jednego dnia, Typ projektu B. Wsparcie dla AOS i leczenia jednego dnia (inne niż regionalne).
Interne Kennung: 24/ZP/2026 Pakiet 5
Haupteinstufung (cpv): 39700000 Haushaltsgeräte
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6 Dostawa wyposażenia AGD.
Interne Kennung: 24/ZP/2026 Pakiet 6