See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa i zakup rękawic jednorazowego użytku
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę i zakup rękawic jednorazowego użytku na potrzeby oddziałów WSzW w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szacunkowe ilości zawarte zostały w: a) Załączniku nr 2 do SWZ – Formularzu cenowym - zawierającym zakres i ilość. b) Załączniku nr 3 do SWZ – Projekcie umowy– stanowiących odpowiednio załączniki do SWZ.
Interne Kennung: DZPU.2632.30.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33141420 Operationshandschuhe
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18424300 Einweghandschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę i zakup rękawic jednorazowego użytku na potrzeby oddziałów WSzW w Gorzowie Wlkp. Sp. z o.o.
Interne Kennung: DZPU.2632.30.2026 Pakiet 1
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2
Interne Kennung: DZPU.2632.30.2026 Pakiet 2
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3
Interne Kennung: DZPU.2632.30.2026 Pakiet 3
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4
Interne Kennung: DZPU.2632.30.2026 Pakiet nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5
Interne Kennung: DZPU.2632.30.2026 Pakiet 5