2. Verfahren
Verfahren
Titel: Kantoorautomatisering
Beschreibung: Met deze aanbesteding wil OD Drenthe komen tot een veilige, toekomstbestendige en geïntegreerde IT-dienstverlening die aansluit bij de ambities van de organisatie. Hiervoor wordt één opdrachtnemer geselecteerd die integraal verantwoordelijk wordt voor de levering, het beheer, de ondersteuning, de doorontwikkeling en de transitie van de kantoorautomatisering. De afgelopen jaren is er gemiddeld € 1.065.000 (excl. BTW) per jaar besteed aan de betreffende dienstverlening. Opdrachtgever maakt gebruik van een ophoging van de maximale waarde van de overeenkomst aangezien zij verwacht dat de afname zal toenemen en flexibel wil inspelen op toekomstige ontwikkelingen. De maximale waarde per jaar voor de overeenkomst wordt opgehoogd en komt daarmee uit op € 1.500.000,00 (excl. BTW).
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De overeenkomst wordt aangegaan voor een initiële periode van vier (4) jaar. De opdrachtgever heeft het recht de overeenkomst tweemaal met een periode van vier (4) jaar te verlengen. De maximale contractduur bedraagt daarmee twaalf (12) jaar. Verlenging is uitsluitend een recht van Omgevingsdienst Drenthe.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Kantoorautomatisering
Tipo de procedimiento: Restringido
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: