See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Rozbudowa systemu symulacji wirtualnej VBS
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest rozbudowa systemu symulacji wirtualnej VBS. Przedmiot zamówienia szczegółowo opisany jest w Opisie przedmiotu zamówienia (dalej OPZ), który stanowi załącznik nr 1 do Zaproszenia oraz proponowanymi postanowieniami umowy, które stanowią załącznik nr 2 do Zaproszenia.
Vorherige Bekanntmachung: 358546-2026
Interne Kennung: WNP/578/ZWR/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34150000 Simulatoren
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Rozbudowa systemu symulacji wirtualnej VBS