See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie materiałów promocyjnych
Beschreibung: Wykonanie materiałów promocyjnych
Interne Kennung: ZP/83/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79342200 Reklamedienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 22462000 Werbeschriften
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1 - ryngrafy promocyjne, medale „coin” dla Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej
Beschreibung: ryngrafy promocyjne, medale „coin” dla Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej
Interne Kennung: Część 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1) Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji, o którym mowa w art. 441 ust. 1 ustawy Pzp, do wysokości 50 % zamówienia podstawowego określonego w załączniku nr …. (odpowiednio dla części) Formularz cenowy. Zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym realizowane będzie przez Wykonawcę, z którym zawarto umowę na zamówienie podstawowe na zasadach i według cen jednostkowych określonych w zamówieniu podstawowym. 2) Zamawiający powiadomi Wykonawcę w jakim zakresie zostanie on zobowiązany wykonać zamówienie określone w zamówieniu opcjonalnym. 3) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa opcji jest uprawnieniem Zamawiającego. 4) Skorzystanie przez Zamawiającego z prawa rodzi po stronie Wykonawcy obowiązek realizacji zamówienia opcjonalnego. 5) W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu. 6) Skorzystanie z prawa opcji nie stanowi zmiany umowy ani nie wymaga podpisania dodatkowej umowy. 7) Szczegółowe wymagania dotyczące sposobu udzielenia zamówienia w ramach prawa opcji zostały określone w Projektowanych postanowieniach umowy stanowiących Załączniki nr 4 do SWZ.
Los: LOT-0002
Titel: 2 - ryngrafy promocyjne, medale „coin”
Beschreibung: ryngrafy promocyjne, medale „coin”
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: 3 - torby papierowe, teczki papierowe dla Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej
Beschreibung: torby papierowe, teczki papierowe dla Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: 4 - torby papierowe, teczki papierowe
Beschreibung: torby papierowe, teczki papierowe
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: 5 - torby płócienne dla Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej
Beschreibung: torby płócienne dla Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: 6 - ręcznik szybkoschnący z logo
Beschreibung: ręcznik szybkoschnący z logo
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: 7 - roll-upy, materiały reklamowe dla Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej
Beschreibung: roll-upy, materiały reklamowe dla Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: 8 - roll-upy, materiały reklamowe
Beschreibung: roll-upy, materiały reklamowe
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: 9 - smycze, breloki dla Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej
Beschreibung: smycze, breloki dla Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: 10 - smycze, breloki
Beschreibung: smycze, breloki
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: 11 - hamaki dla Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej
Beschreibung: hamaki dla Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: 12 - zestawy survivalowe, apteczki
Beschreibung: zestawy survivalowe, apteczki
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: 13 - pendrive
Beschreibung: pendrive
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: 14 - kubki, zestawy dla Dowodztwa Wojsk Obrony Terytorialnej
Beschreibung: kubki, zestawy dla Dowodztwa Wojsk Obrony Terytorialnej
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: 15 - kubki, zestawy
Beschreibung: kubki, zestawy
Interne Kennung: Część 15
Los: LOT-0016
Titel: 16 - zestawy prezentowe, świąteczne
Beschreibung: zestawy prezentowe, świąteczne
Interne Kennung: Część 16
Los: LOT-0017
Titel: 17 - zestawy prezentowe, świąteczne,
Beschreibung: zestawy prezentowe, świąteczne,
Interne Kennung: Część 17
Los: LOT-0018
Titel: 18 - długopisy, magnesy, ołówki dla Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej
Beschreibung: długopisy, magnesy, ołówki dla Dowództwa Wojsk Obrony Terytorialnej
Interne Kennung: Część 18
Los: LOT-0019
Titel: 19 - długopisy, magnesy, ołówki
Beschreibung: długopisy, magnesy, ołówki
Interne Kennung: Część 19