2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud E&W-installaties UMCG Ambulancezorg
Beschreibung: UMCG Ambulancezorg is voornemens een raamovereenkomst af te sluiten voor het preventief en correctief onderhoud aan de elektrotechnische en werktuigbouwkundige (E&W) installaties van haar Posten en locaties in Drenthe en Friesland. De Opdracht is verdeeld in twee percelen: Perceel 1 Drenthe en Perceel 2 Friesland. De geraamde jaarlijkse opdrachtwaarde bedraagt circa € 192.542,- exclusief btw. Uitgaande van de maximale looptijd van acht jaar bedraagt de geraamde totale opdrachtwaarde circa € 1.540.336,- exclusief btw. De maximale opdrachtwaarde voor beide percelen gezamenlijk bedraagt € 2.500.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 100275
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Openbare Europese aanbestedingsprocedure voor het onderhoud aan de elektrotechnische en werktuigbouwkundige installaties van UMCG Ambulancezorg, verdeeld over twee percelen: Drenthe en Friesland. De opdracht wordt gegund op basis van de in de aanbestedingsleidraad beschreven gunningscriteria.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50720000 Reparatur und Wartung von Zentralheizungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 – Drenthe
Beschreibung: Onderhoud E&W-installaties van de ambulanceposten van UMCG Ambulancezorg in Drenthe. De geraamde jaarlijkse opdrachtwaarde voor perceel 1 – Drenthe bedraagt circa € 50.000,- exclusief btw. Uitgaande van de maximale looptijd van acht jaar bedraagt de geraamde totale opdrachtwaarde circa € 400.000,- exclusief btw.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Gedurende de looptijd van de Raamovereenkomst kan Opdrachtgever, voor zover passend binnen de scope van de Opdracht, aanvullende werkzaamheden opdragen, waaronder vervangingsonderhoud, projectmatige werkzaamheden en werkzaamheden als gevolg van eventuele uitbreiding van Posten en Installaties.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 – Friesland
Beschreibung: Onderhoud E&W-installaties van de ambulanceposten van UMCG Ambulancezorg in Drenthe. De geraamde jaarlijkse opdrachtwaarde voor perceel 2 – Fryslân bedraagt circa € 142.542,- exclusief btw. Uitgaande van de maximale looptijd van acht jaar bedraagt de geraamde totale opdrachtwaarde circa € 1.140.336,- exclusief btw.
Interne Kennung: 2
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: 100275
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 50000000 Servicios de reparación y mantenimiento
Clasificación adicional (cpv): 50720000 Servicios de reparación y mantenimiento de calefacción central
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1 – Drenthe
Identificador interno: 1
Opciones:
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2 – Friesland
Identificador interno: 2