2. Verfahren
Verfahren
Titel: Informační technologie
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka IT vybavení pro Gymnázium F. X. Šaldy, Liberec 11, Partyzánská 530, příspěvková organizace. Konkrétně se jedná o dodávku následujících položek: - IT01 - Počítač typu All in One I – 90 ks - IT02 - Počítač typu All in One II – 10 ks - IT03 - Sekundární monitor k A10 II – 7 ks - IT04 - Notebook – 13 ks - IT05 - Dotykový monitor – 3 ks - IT07 - VR Brýle – 10 ks - IT08 - Projektor s držákem – 2 kpl - IT09 – Plátno – 2 ks - IT10 - Bezdotyková digitální nástěnka – 3 ks - IT11 - Interaktivní tabule TYP I – 8 ks - IT12 - Interaktivní tabule TYP II – 5 ks - IT13 - Sekundární projekční plocha – 1 kpl - IT14 - Nabíjecí vozík na notebooky – 2 ks Součástí dodávky je také doprava, umístění v budově na stanovené místo (viz příloha č. 4 této ZD), zapojení, uvedení do provozu, likvidace obalů. Součástí dodávky položek IT08 až IT13 je také montáž a zaškolení. Bližší specifikace vybavení je uvedena v příloze č. 3 – Technická specifikace ZD.
Interne Kennung: ZZVZ/0033/24/22
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30000000 Maschinen, Material und Zubehör für Büro und Computer, außer Möbeln und Softwarepaketen
5. Los
Los: LOT-0001