See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu informatycznego dla Politechniki Gdańskiej
Beschreibung: Przełączniki-5 szt. zam. podstawowe, 5 szt. - zamówienie z prawem opcji.
Interne Kennung: ZP/139/055/D/26
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31214100 Schalter
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: ZP/139/055/D/26
Beschreibung: Przełączniki; Zamówienie podstawowe- 5 szt, Zamówienie objęte prawem opcji - 5 szt.