2. Verfahren
Verfahren
Titel: Český Brod: Husovo náměstí & Náměstí Arnošta z Pardubic - projektová dokumentace, inženýring a autorský dozor
Beschreibung: Předmětem této Veřejné zakázky je vypracování a poskytnutí, tj. závazek vybraného Dodavatele vypracovat a poskytnout Zadavateli: dopracování soutěžního návrhu a zajištění projektové přípravy, vypracování projektové dokumentace pro povolení záměru, vypracování projektové dokumentace pro provádění stavby a zadání veřejné zakázky zajištění inženýrské činnosti, a zajištění autorského dozoru
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: CBN-S