572763-2026 - Ergebnis
Slowenien – Bauarbeiten – ENERGETSKA OBNOVA JAVNIH OBJEKTOV V LASTI MESTNE OBČINE MARIBOR
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Bauleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ENERGETSKA OBNOVA JAVNIH OBJEKTOV V LASTI MESTNE OBČINE MARIBOR
Beschreibung: Predmet javnega razpisa je izvedba projekta pogodbenega zagotavljanja prihrankov rabe energije z namenom energetske sanacije javnih objektov v lasti Mestne občine Maribor v obliki javno-zasebnega partnerstva.
Verfahrensart: Wettbewerblicher Dialog
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 527445