Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09100000 Brennstoffe
Erfüllungsort
Land, Gliederung (NUTS): Splitsko-dalmatinska županija (HR035)
Land: Kroatien
Zusätzliche Informationen: Mjesto isporuke je mreža benzinskih postaja na cjelokupnom prostoru Republike Hrvatske
Geschätzte Dauer