572778-2026 - Wettbewerb
Polen – Softwarepaket und Informationssysteme – Zakup i wdrożenie sprzętu oraz upgrade oprogramowania systemowego RIS i PACS wraz z licencjami
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i wdrożenie sprzętu oraz upgrade oprogramowania systemowego RIS i PACS wraz z licencjami
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1) Rozbudowa posiadanych przez Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu systemów klasy RIS/PACS poprzez dostawę, instalację, konfigurację i wdrożenie wymienionych w opisie przedmiotu zamówienia modułów Systemu oraz ich pełną integrację z funkcjonującymi u Zamawiającego Systemami informatycznymi. Celem rozbudowy jest umożliwienie spełnienia obowiązku prowadzenia dokumentacji medycznej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie rodzajów, zakresu i wzorów dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania (Dz.U. 2024 poz. 798) oraz tworzenia, gromadzenia i wymiany elektronicznej dokumentacji medycznej zgodnie z ustawą o systemie informacji medycznej (Dz. U. 2011 Nr 113 poz. 657 z poz. zm.) w zakresie dokumentów obowiązujących w ramach przepisów prawa oraz dostawa bezterminowych licencji płatnych jednorazowo. 2) Integracja dostarczanego oprogramowania zgodnie z wymaganiami z SWZ. 3) Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego niezbędnego do działania systemu RIS/PACS: a. Serwer do obsługi RIS/PACS - 2 szt. b. Macierz NAS – 1 szt. 4) Instalacja, wdrożenie, konfiguracja i uruchomienie w/w oprogramowania na sprzęcie informatycznym wskazanym przez Zamawiającego. 5) Dostarczenie dokumentacji testowej (Plan testów, scenariusze i przypadki testowe) dla dostarczanego oprogramowania. 6) Przeprowadzenie testów akceptacyjnych i integracyjnych. 7) Przeszkolenie personelu Zamawiającego oraz użytkowników Systemu z dostarczanego oprogramowania aplikacyjnego oraz oprogramowania systemowego. 8) Dostarczenie dokumentacji wymaganej w SWZ. 9) Świadczenie usług gwarancji wobec całości dostarczonego i zrealizowanego przedmiotu zamówienia przez okres min. 36 miesięcy od daty końcowego odbioru systemu 10) Dostarczenie dodatkowych 10 osobodni pracy zespołu wdrożeniowego do wykorzystania przez Zamawiającego.
Interne KennungWSz – II.4.291.78.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 48820000 Server, 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
LosLOT-0001
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest: 1) Rozbudowa posiadanych przez Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu systemów klasy RIS/PACS poprzez dostawę, instalację, konfigurację i wdrożenie wymienionych w opisie przedmiotu zamówienia modułów Systemu oraz ich pełną integrację z funkcjonującymi u Zamawiającego Systemami informatycznymi. Celem rozbudowy jest umożliwienie spełnienia obowiązku prowadzenia dokumentacji medycznej zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Zdrowia w sprawie rodzajów, zakresu i wzorów dokumentacji medycznej oraz sposobu jej przetwarzania (Dz.U. 2024 poz. 798) oraz tworzenia, gromadzenia i wymiany elektronicznej dokumentacji medycznej zgodnie z ustawą o systemie informacji medycznej (Dz. U. 2011 Nr 113 poz. 657 z poz. zm.) w zakresie dokumentów obowiązujących w ramach przepisów prawa oraz dostawa bezterminowych licencji płatnych jednorazowo. 2) Integracja dostarczanego oprogramowania zgodnie z wymaganiami z SWZ. 3) Dostawa i wdrożenie sprzętu informatycznego niezbędnego do działania systemu RIS/PACS: a. Serwer do obsługi RIS/PACS - 2 szt. b. Macierz NAS – 1 szt. 4) Instalacja, wdrożenie, konfiguracja i uruchomienie w/w oprogramowania na sprzęcie informatycznym wskazanym przez Zamawiającego. 5) Dostarczenie dokumentacji testowej (Plan testów, scenariusze i przypadki testowe) dla dostarczanego oprogramowania. 6) Przeprowadzenie testów akceptacyjnych i integracyjnych. 7) Przeszkolenie personelu Zamawiającego oraz użytkowników Systemu z dostarczanego oprogramowania aplikacyjnego oraz oprogramowania systemowego. 8) Dostarczenie dokumentacji wymaganej w SWZ. 9) Świadczenie usług gwarancji wobec całości dostarczonego i zrealizowanego przedmiotu zamówienia przez okres min. 36 miesięcy od daty końcowego odbioru systemu 10) Dostarczenie dodatkowych 10 osobodni pracy zespołu wdrożeniowego do wykorzystania przez Zamawiającego
Interne Kennung1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48820000 Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör