572801-2026 - Ergebnis
Polen – Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung – Dostawa, instalacja oraz uruchomienie kompletnego systemu oświetleniowego do Pawilonu tańca i innych sztuk performatywnych, oddziału Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa, instalacja oraz uruchomienie kompletnego systemu oświetleniowego do Pawilonu tańca i innych sztuk performatywnych, oddziału Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie
Beschreibung1. Reflektor profilowy- 10szt. 2. Ruchoma Głowa typu Profil-12szt. 3. Ruchoma Głowa typu Wash-10szt. 4. Reflektor typu Fresnel-10szt. 5. Naświetlacz horyzontowy-8szt. 6. Stroboskop-2szt. 7. Konsola oświetleniowa-1szt. 8. Szafa rack-1szt. 9. Konsola oświetleniowa "techniczna"-1szt. 10. Bramka ArtNET-4szt. 11. Patchpanel LAN-3szt. 12. Patchpanel DMX-3szt. 13.Patchcord DMX-36szt. 14. Patchcord Ethernet-36szt. 15. Mocowanie do sterownika zabezpieczeń-2szt. 16. Listwa prądowa-2szt. 17. Switch sieciowy-4szt. 18. Zestaw - uchwyt/hak + linka zabezpieczająca-34 zestawy 19. Zwijacz kablowy wraz z niezbędnym okablowaniem-8szt. 20. Zestaw - dwa uchwyty/haki + linka zabezpieczająca-28 zestawów 21. Okablowanie elektryczne i sterujące mobilne-65zestawów 22. Okablowanie mobilne do urządzeń zaprojektowanych do użytku na scenie-1zestaw 23. Wytwornica mgły- mała-2szt. 24. Wytwornica mgły- mała-2szt. 25. Płyn do wytwornicy mgły-2szt. 26. Linka zabezpieczająca-12szt. 27. Wytwornica dymu-2szt. 28. Płyn do wytwornicy dymu-1szt. 29. Zestaw obwodów głównych-8zestawów 30. Zestaw obwodów bocznych-4zestawy 31. Zestaw obwodów podłogowych-4szt. 32. Montaż, konfiguracja, programowanie, pierwsze uruchomienie systemu OT-1zadanie
Vorherige Bekanntmachung351025-2026
Interne KennungMSN/15/PU/2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 31000000 Elektrische Maschinen, Geräte, Ausstattung und Verbrauchsartikel; Beleuchtung
5. Los
LosLOT-0001