2. Verfahren
Verfahren
Titel: Ewaluacja efektów wsparcia FENG na cyfryzację i zazielenienie oraz rozwój kompetencji pracowników przedsiębiorstw
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badania pn. „Ewaluacja efektów wsparcia FENG na cyfryzację i zazielenienie oraz rozwój kompetencji pracowników przedsiębiorstw”. Głównym celem ewaluacji jest ocena skuteczności, efektywności, użyteczności i trwałości wsparcia FENG w obszarach cyfryzacji, zazielenienia przedsiębiorstw oraz rozwoju kompetencji pracowników (CZK), ze szczególnym uwzględnieniem efektów transformacji przedsiębiorstw oraz powiązań między transformacją cyfrową i zieloną. Badanie ma również na celu wypracowanie rekomendacji dla dalszego ukierunkowania wsparcia w ramach FENG i przyszłych interwencji publicznych. Niniejsza ewaluacja, zgodnie z Planem ewaluacji FENG, jest badaniem kluczowym i horyzontalnym, realizowanym przez PARP w imieniu Instytucji Zarządzającej. Badanie obejmie działania wszystkich IP FENG (PARP, NCBR, BGK, OPI i FnNP). 2.Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: p/93/DAS/CAS/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79300000 Markt- und Wirtschaftsforschung; Umfragen und Statistiken
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie badania pn. „Ewaluacja efektów wsparcia FENG na cyfryzację i zazielenienie oraz rozwój kompetencji pracowników przedsiębiorstw”. Głównym celem ewaluacji jest ocena skuteczności, efektywności, użyteczności i trwałości wsparcia FENG w obszarach cyfryzacji, zazielenienia przedsiębiorstw oraz rozwoju kompetencji pracowników (CZK), ze szczególnym uwzględnieniem efektów transformacji przedsiębiorstw oraz powiązań między transformacją cyfrową i zieloną. Badanie ma również na celu wypracowanie rekomendacji dla dalszego ukierunkowania wsparcia w ramach FENG i przyszłych interwencji publicznych. Niniejsza ewaluacja, zgodnie z Planem ewaluacji FENG, jest badaniem kluczowym i horyzontalnym, realizowanym przez PARP w imieniu Instytucji Zarządzającej. Badanie obejmie działania wszystkich IP FENG (PARP, NCBR, BGK, OPI i FnNP). 2.Opis Przedmiotu Zamówienia został określony w szczegółowym opisie przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ.