572837-2026 - Ergebnis
Slowakei – Gebäudereinigung – Upratovanie a čistenie administratívnych, sociálnych a spoločných priestorov v ústredí NBS (dvojobálka)
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Upratovanie a čistenie administratívnych, sociálnych a spoločných priestorov v ústredí NBS (dvojobálka)
Beschreibung: Poskytovanie upratovacích a čistiacich služieb v administratívnych, sociálnych a spoločných priestoroch v ústredí verejného obstarávateľa. Upratovacie a čistiace služby sa skladajú z: - Pravidelné upratovanie a čistenie kancelárskych priestorov s vyššou periodicitou; - Pravidelné umývanie okien a presklených výplní s nižšou periodicitou; - Mimoriadne čistiace a upratovacie služby na základe doručenej písomnej objednávky.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90911200 Gebäudereinigung, 90911300 Fensterreinigung, 90919200 Büroreinigung, 90920000 Hygienedienste für Gebäude und Anlagen
5. Los
Los: LOT-0001