See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZP/CZD/095/26 Dostawa odczynników diagnostycznych specjalistycznych – 24 pakiety
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa odczynników diagnostycznych specjalistycznych – 24 pakiety na zasadach określonych w projektowanych postanowieniach umowy w ilościach wynikających z bieżących potrzeb i w terminach wynikających z zawartej umowy. Krótki opis, szczegóły w sekcjach dot. części. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na pakiety, wówczas wykonawca może złożyć ofertę na wybrany pakiet lub wszystkie pakiety wymienione w Załączniku nr 1 do SWZ (OPZ).
Interne Kennung: ZP/CZD/095/26 Dostawa odczynników diagnostycznych specjalistycznych – 24 pakiety
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet nr 1 - odczynniki laboratoryjne firmy ZYTOVISION lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. ZV-Z-2028-20 ZYTOVISION ZytoLight FISH-Tissue Implementation Kit 20, Zestaw odczynników do wykonania 20 testów, bez sondy lub równoważne 2. ZV-Z-2272-20 ZYTOVISION ZytoLight Glioma 1p/19q Probe Set lub równoważne 3. ZV-Z-2274-50 ZYTOVISION ZytoLight SPEC C19MC/19p13 Dual Color Probe 0,05 ml lub równoważne 4. ZV-Z-2096-200 ZYTOVISION "ZytoLight SPEC EWSR1 Dual Color Break Apart Probe 20 (200 u lub równoważne" 5. ZV-T-1113-400 ZYTOVISION "ZytoFast CMV Probe / ZytoFast CMV-CISH System / 40 (400 ul) lub równoważne" 6. ZV-T-1114-400 ZYTOVISION ZytoFast EBV Probe (Digoxigenin-labeled)/ZytoFAst PLUS CISH Implementation kit HRP-DAB lub równoważne 7. ZV-Z-2092-200 ZYTOVISION ZytoLight SPEC MYC/CEN 8 Dual Color Probe 20, 0,2 ml lub równoważne 8. ZV-Z-2074-200 ZYTOVISION ZytoLight SPEC MYCN/2q11 Dual Color Probe 20, 0,2 ml lub równoważne 9. ZV-Z-2018-200 ZYTOVISION ZytoLight SPEC FOXO1/PAX3 Dual Color Single Fusion Probe 20, 0,2 ml lub równoważne 10. ZV-Z-2019-50 ZYTOVISION ZytoLight SPEC FOXO1/PAX7 Dual Color Single Fusion Probe 5, 0,05 ml lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 1 - odczynniki laboratoryjne firmy ZYTOVISION lub równoważne
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet nr 2 - odczynniki laboratoryjne Inova Diagnostics, Inc. lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. 704150 Inova Diagnostics, Inc. NOVA Lite Monkey Oesophagus IgA/IgG IFA Kit, 25 x 10 dołków lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 2 - odczynniki laboratoryjne Inova Diagnostics, Inc. lub równoważne
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet nr 3 - odczynniki laboratoryjne firmy GeneTex lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. GG-GTX110495 GeneTex Anti-CDK8 antibody [C3], C-term 100 ul lub równoważne 2. GG-GTX111253100 GeneTex Anti-GAB1 antibody 100 ul lub równoważne 3. GG-GTX04471100 GeneTex Anti-Glutamine synthetase antibody [MSVA-750M] HistoMAX 100 ul lub równoważne 4. GG-GTX34069 GeneTex Anti-MAP2 antibody [7D4] 100 ul lub równoważne 5. GG-GTX60448 GeneTex Anti-OTX2 antibody [1H12C4B5] 100 ul lub równoważne 6. GG-GTX57179 GeneTex BSEP antibody [IHC518] 500 ul lub równoważne 7. GG-GTX02653 GeneTex CD103 Anti-Integrin alpha E antibody [ITGAE/3904R] 100 ug lub równoważne 8. GG-GTX04945 GeneTex Glucagon antibody 100 ul lub równoważne 9. GG-GTX01702 GeneTex Glypican-3 antibody [1G12] 500 ul lub równoważne 10. GG-GTX04478 GeneTex Hepatocyte Specific Antigen antibody [MSVA-OCE5] HistoMAX 100 ul lub równoważne 11. GG-GTX121184100 GeneTex Histone H3K27me3 (trimethyl Lys27) antibody 100 ul lub równoważne 12. GG-GTX639932 GeneTex Insulin antibody [HMV308] HistoMAX 500 ul lub równoważne 13. GG-GTX630198100 GeneTex mTOR antibody [GT649] 100 ul lub równoważne 14. GG-GTX639944 GeneTex SDHB antibody [HMV320] HistoMAX 100 ul lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 3 - odczynniki laboratoryjne firmy GeneTex lub równoważne
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet nr 4 - odczynniki laboratoryjne firmy ABCAM lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. ab64238-125 ABCAM DAB Substrate Kit 125 ml lub równoważne 2. ab272457-100 ABCAM Anti-ABCB4 antibody [EPR23697-35] 100 uL lub równoważne 3. ab282011-100 ABCAM Anti-CD127 antibody [EPR23747-333] 100 ug lub równoważne 4. ab109217-100 ABCAM Anti-CD6 100 uL lub równoważne 5. ab272879-100 ABCAM Anti-Cdk8 antibody lub równoważne 6. AB32364-100 ABCAM Anti-STAT5 (phospho Y694) antibody [E208] lub równoważne 7. ab241332-100 ABCAM Anti-TIM 3 antibody [EPR22241] lub równoważne 8. ab96378-100 ABCAM Recombinant Anti-MAP2 (phospho S136) antibody [EPR2361] 100 ul lub równoważne 9. ab133486-100 ABCAM GAB1 clone EPR375, 1:200 lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 4 - odczynniki laboratoryjne firmy ABCAM lub równoważne
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet nr 5 - odczynniki laboratoryjne Quidel lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. QI-A018 Quidel CH50 EG ELISA ; 12x8 tests lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 5 - odczynniki laboratoryjne Quidel lub równoważne
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet nr 6 - odczynniki firmy Proteintech Group Inc. lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. 13497-1-AP-150UL Proteintech Group Inc. OTX2 Polyclonal antibody 150 ul lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 6 - odczynniki firmy Proteintech Group Inc. lub równoważne
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet nr 7 - odczynniki firmy Richard-Allan Scientific lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. ZM-DAB-057 Richard-Allan Scientific DAB Substrate Kit 1 Kit (55 ml 500 testów) CE IVDR lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 7 - odczynniki firmy Richard-Allan Scientific lub równoważne
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet nr 8 - odczynniki laboratoryjne Bio-Rad Medical Diagnostics GMBH lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. STAR97F Bio-Rad Medical Diagnostics GMBH F(ab)2 GOAT ANTI HUMAN IgG: FITC 0,7mg - fragment F(ab)2 przeciwciała koziego skierowanego przeciwko fragmentom Fc łańcucha ciężkiego IgG człowieka lub równoważne 2. STAR146F Bio-Rad Medical Diagnostics GMBH F(ab`)2 GOAT ANT HUMAN IgM: FITC 0,5 mg - fragment F(ab)2 przeciwciała koziego skierowanego przeciwko fragmentom Fc łańcucha ciężkiego IgM człowieka lub równoważne 3. MCA929F Bio-Rad Medical Diagnostics GMBH Mouse IgG2a negative control FITC lub równoważne 4. 108230 Bio-Rad Medical Diagnostics GMBH DiaCidel Solution for acid elution of serological antibodies 10 testów lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 8 - odczynniki laboratoryjne Bio-Rad Medical Diagnostics GMBH lub równoważne
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet nr 9 - odczynniki laboratoryjne firmy A&A Biotechnology lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. 039-100C A&A BIOTECHNOLOGY Clean-Up RNA Concentrator, zestaw do usuwania resztek DNA i zagęszczania preparatów RNA 100 izolacji lub równoważne 2. 1009-10T A&A BIOTECHNOLOGY DNAza Tornado, rekombinnowana DNAza I o zwiększonej procesywności; wolna od RNAz 1000U lub równoważne 3. 095-100 A&A BIOTECHNOLOGY Sherlock AX lub równoważne; - zestaw do izolacji genomowego DNA z materiałów o jego śladowej zawartości (plamy krwi, nasienia i śliny, włosy i sierść, tkanki zakonserwowane w parafinie i formalinie, tkanki świeże, krew świeża i mrożona). Procedura z precypitacją DNA. Opakowanie 100 izolacji 4. 031-100 A&A BIOTECHNOLOGY Total RNA Mini lub równoważne; - zestaw do izolacji całkowitego RNA. Wielkość próbki: do 3 ml hodowli bakteryjnej, do 2 ml krwi, do 1 x 10⁶ hodowli komórkowych, do 50 mg tkanki roślinnej lub zwierzęcej, do 1000 µl hodowli drożdży. Opakowanie 100 izolacji 5. 040-500 A&A BIOTECHNOLOGY labZAP 500 ml lub równoważne 6. 003-25 A&A BIOTECHNOLOGY Woda DEPC, wolna od nukleaz opakowanie 5x5ml lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 9 - odczynniki laboratoryjne firmy A&A Biotechnology lub równoważne
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet nr 10 - odczynniki laboratoryjne do ilościowego i jakościowego oznaczania DNA i RNA
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. 09032100 RTA Toxoplasma gondii real-time PCR Kit lub równoważne 2. ES3046A eSens AmpliSens Florocenosis / Candida-FRT PCR 110 reakcji lub równoważne 3. ES3803B eSens FTD Pneumocystis jirovecii PCR Kit test ilościowy lub równoważne 4. 60314 Ademtech MycoGenie Aspergillus spp. Real-time PCR Kit, 48 rx lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 10 - odczynniki laboratoryjne do ilościowego i jakościowego oznaczania DNA i RNA
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet nr 11 - odczynniki laboratoryjne firmy Qiagen lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. 768165 QIAGEN PAXgene Blood ccfDNA Tubes op. 100 szt. lub równoważne 2. 762165 QIAGEN PAXgene Blood RNA Tubes op. 100 szt. CE lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 11 - odczynniki laboratoryjne firmy Qiagen lub równoważne
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet nr 12 - odczynniki laboratoryjne firmy Zymo Research
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. D5002 Zymo Research "EZ DNA Methylation Kit 200 reakcji (zestaw spersonalizowany złożony z pozycji D5001-1 x 20 op. i D5004 x 1 op.) lub równoważne - 2. D4023 Zymo Research ZR-96 DNA Clean & Concentrator-5 (Deep Well) kit 2x96 reakcji lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 12 - odczynniki laboratoryjne firmy Zymo Research
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet nr 13 - odczynniki laboratoryjne Toronto Reaserch Chemicals lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. TRC-G235000-100MG Toronto Reaserch Chemicals GANCICLOVIR 100 mg (wzorzec HPLC) lub równoważne 2. TRC-M978800-10MG Toronto Reaserch Chemicals Metronidazole-d3 10 mg lub równoważne 3. TRC-M831500-100MG Toronto Reaserch Chemicals MYCOPHENIOLIC ACID 100 mg (wzorzec HPLC) lub równoważne 4. TRC-T010103-1MG Toronto Reaserch Chemicals Tazobactam Sodium Salt-15N3 1 mg lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 13 - odczynniki laboratoryjne Toronto Reaserch Chemicals lub równoważne
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet nr 14 - odczynniki laboratoryjne firmy RECIPE lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. REC-MS9713 RECIPE ClinCal Plasma Caliblator Luophilised Set for Antibiotics, level 0-3 (4X1 ml) lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 14 - odczynniki laboratoryjne firmy RECIPE lub równoważne
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet nr 15 - odczynniki laboratoryjne firmy AQUA LAB lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. 740300.50 AQUA LAB NucleoSnap cfDNA 50 izolacji lub równoważne 2. 740952.10 AQUA LAB NucleoSpin Tissue 10 izolacji lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 15 - odczynniki laboratoryjne firmy AQUA LAB lub równoważne
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet nr 16 - odczynniki laboratoryjne firmy Euroimmun lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. EQ 6831-9601 Euroimmun "Circulating Calprotectin ELISA (kalprotektyna w surowicy) 96x01 lub równoważne; Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 16 - odczynniki laboratoryjne firmy Euroimmun lub równoważne
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet nr 17 - odczynniki laboratoryjne BioVendor lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. RD191023100 BioVendor Adiponectin Human ELISA, High Sensitivity (Sandwich) (IVD CE) 96 wells (1 kit) lub równoważne 2. RD191001100 BioVendor Leptin Human ELISA, Clinical Range (IVD CE) 96 wells (1 kit) lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 17 - odczynniki laboratoryjne BioVendor lub równoważne
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet nr 18 - odczynniki laboratoryjne firmy Leica Biosystems lub równoważne -
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. 14020108926 Leica Biosystems OCT Embedding Matrix (Tissue Freezing Medium) medium do przymrażania tkanek w kriostacie op. 125 ml lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 18 - odczynniki laboratoryjne firmy Leica Biosystems lub równoważne -
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet nr 19 - odczynniki firmy Biotium lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. 41005 Biotium GelGreen Nucleic Acid Gel Stain 10000water lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 19 - odczynniki firmy Biotium lub równoważne
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet nr 20 - odczynniki laboratoryjne do oznaczeń ELISA firmy BT Lab lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. E1715Hu BT Lab Human Cytokeratin 18 ELISA kit lub równoważne 2. E1374Hu BT Lab Human Hyaluronic Acid ELISA kit lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 20 - odczynniki laboratoryjne do oznaczeń ELISA firmy BT Lab lub równoważne
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet nr 21 - odczynniki laboratoryjne firmy Cell Signaling Technology lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. 3978S Cell Signaling Technology Anti-LIN28A - 100 ul (3978S) lub równoważne 2. 62042S Cell Signaling Technology CPS1/Hep Par-1 (E9I9U) Rabbit mAb 100 ul lub równoważne 3. 2855S Cell Signaling Technology Phospho-4EBP1 (T37/46) (236B4) Rabbit mAb 100 ul lub równoważne 4. 2971S Cell Signaling Technology Phospho-mTOR (Ser2448) Antibody 100 ul lub równoważne 5. 2974S Cell Signaling Technology Phospho-mTOR (Ser2481) Antibody 100 ul lub równoważne 6. 9733S Cell Signaling Technology Tri-Methyl-Histone H3 (Lys27) (C36B11) Rabbit mAb 100 ul lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 21 - odczynniki laboratoryjne firmy Cell Signaling Technology lub równoważne
Los: LOT-0022
Titel: Pakiet nr 22 - odczynniki laboratoryjne firmy LIFESPAN BIOSCIENCES lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. LS-F26725-1 LIFESPAN BIOSCIENCES Human Collagen III ELISA Kit (Sandwich ELISA) 96-Well Strip Plate lub równoważne 2. LS-F6436-1 LIFESPAN BIOSCIENCES Human Laminin ELISA Kit (Sandwich ELISA) 1 plate 96 testów lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 22 - odczynniki laboratoryjne firmy LIFESPAN BIOSCIENCES lub równoważne
Los: LOT-0023
Titel: Pakiet nr 23 - odczynniki laboratoryjne firmy New England BioLabs lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. E7120S New England BioLabs NEBNext Enzymatic Methyl-seq Kit 24 assays lub równoważne 2. N0550S New England BioLabs Quick-Load Purple 1 kb Plus DNA Ladder 250 gel lanes lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 23 - odczynniki laboratoryjne firmy New England BioLabs lub równoważne
Los: LOT-0024
Titel: Pakiet nr 24 - odczynniki laboratoryjne firmy B.S.N. Srl Biological Sales Network lub równoważne
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Dostawa: 1. EUH07090 B.S.N. Srl Biological Sales Network Analytical Column (FloChrom Mitotane) lub równoważne 2. EUM15041 B.S.N. Srl Biological Sales Network Calibrators (6 Levels), lyophil. 2 x 6 x 1 mL (Amikacin, Gentamicin, Linezolid, Teicoplanin, Vancomycin) lub równoważne 3. EUM15051 B.S.N. Srl Biological Sales Network Controls (2 Levels), lyophil. 2 x 2 x 1 mL (Amikacin, Gentamicin, Linezolid, Teicoplanin, Vancomycin) lub równoważne 4. EUH07051 B.S.N. Srl Biological Sales Network Controls (2 Levels), lyophil. 2x2x2 mL (FloChrom Mitotane) lub równoważne 5. EUH07050 B.S.N. Srl Biological Sales Network FloChrom Mitotane/DDE in Plasma 50 assays UV detection lub równoważne Szczegółowe informacje na temat zakresu zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia i formularzu cenowym - zał. nr 1 i 5 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet nr 24 - odczynniki laboratoryjne firmy B.S.N. Srl Biological Sales Network lub równoważne