See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa różnych wyrobów medycznych: zestawy do inwazyjnego pomiaru ciśnienia, zestawy do drenażu, elektrody EKG, żele, worki na mocz, papiery EKG, osłony na USG, shunty szyjne, trokary, zestawy do zbiórki stolca, cewniki, dreny i butelki Redona, pokrowce na osłonę tarczycy, elektrody bierne, folie antybakteryjne, blokery oskrzelowe, rurki dwuświatłowe, kieliszki
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa różnych wyrobów medycznych m.in.: Dostawa różnych wyrobów medycznych: zestawy do inwazyjnego pomiaru ciśnienia, zestawy do drenażu, elektrody EKG, żele, worki na mocz, papiery EKG, osłony na USG, shunty szyjne, trokary, zestawy do zbiórki stolca, cewniki, dreny i butelki Redona, pokrowce na osłonę tarczycy, elektrody bierne, folie antybakteryjne, blokery oskrzelowe, rurki dwuświatłowe, kieliszki - pełny opis przedmiotu zamówienia znajduję się w załączniku nr 3 oraz 4 do SWZ
Interne Kennung: DZ.271.64.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Postępowanie jest prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego. Postępowanie prowadzone jest w języku polskim w formie elektronicznej za pośrednictwem Platformy Zakupowej (dalej jako „Platforma”) pod adresem: https://platformazakupowa.pl. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. Zamawiający informuje, że na podstawie art. 139 ust. 1 ustawy Prawo zamówień publicznych przewiduje opisaną w tym przepisie możliwość, aby najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. Wykonawca nie jest obowiązany do złożenia wraz z ofertą oświadczenia, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy PZP - Zamawiający przewiduje możliwość żądania tego oświadczenia wyłącznie od wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, zgodnie z art. 139 ust. 2 ustawy PZP. Wykonawca jest związany ofertą do dnia 01.12.2026 r. - dot. wszystkich pakietów. Ciąg dalszy w pkt. 2.1.4 niniejszego ogłoszenia
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33190000 Verschiedene medizinische Geräte und Produkte, 33141642 Dränzubehör, 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33141610 Sammelbeutel, 33198000 Krankenhausartikel aus Papier, 33112200 Ultraschallanlage, 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial, 33141200 Katheter, 33112200 Ultraschallanlage, 33141111 Klebeverband, 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation, 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung, 33141640 Dränvorrichtungen, 33141640 Dränvorrichtungen, 38420000 Instrumente zum Messen von Durchfluss, Füllhöhe und Druck von Flüssigkeiten und Gasen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1. Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia
Beschreibung: Dostawa m.in.: Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia z pojedynczym przetwornikiem. Zestaw do inwazyjnego pomiaru ciśnienia z podwójnym przetwornikiem. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 1
Haupteinstufung (cpv): 38420000 Instrumente zum Messen von Durchfluss, Füllhöhe und Druck von Flüssigkeiten und Gasen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega sobie prawo do zakupu wyrobów medycznych w ilości mniejszej (maksymalnie o 50 %) niż określona w odpowiednim załączniku do umowy, jeżeli realne zapotrzebowanie Zamawiającego w trakcie realizacji umowy okaże się mniejsze od zakładanego. W przypadku zmniejszenia zamówienia zgodnie ze zdaniem powyżej, Wykonawcy nie przysługują wobec Zamawiającego jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu. Zamawiający zastrzega sobie możliwość, a Wykonawca wyraża zgodę na zmianę ilości poszczególnych wyrobów medycznych w ramach poszczególnych załączników do umowy w zależności od potrzeb Zamawiającego przy zachowaniu ceny jednostkowej i wartości brutto, o której mowa w odpowiednim załączniku do umowy (dotyczy wyłącznie pakietów, w skład których wchodzi więcej niż 1 rodzaj wyrobu medycznego). Zmiana w tym zakresie nie stanowi zmiany warunków umowy wymagającej formy pisemnej w postaci aneksu. Okres obowiązywania umowy może zostać wydłużony na okres kolejnych 12 miesięcy w przypadku, gdyby z powodu mniejszej ilości świadczeń zdrowotnych udzielonych z wykorzystaniem wyrobów medycznych w okresie trwania umowy, Zamawiający nie zakupił ilości wyrobów medycznych wskazanych w odpowiednich załącznikach umowy. Przedłużenie umowy wymaga zawarcia aneksu do umowy.
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2. Sterylny zbiornik do systemu drenażu; Dren dwukanałowy
Beschreibung: Dostawa m.in.: Sterylny zbiornik do systemu drenażu; Dren dwukanałowy z łącznikiem podwójnym; zatyczka do drenu. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 2
Haupteinstufung (cpv): 33141642 Dränzubehör
Los: LOT-0003
Titel: Pakiet 3. Elektrody EKG; Żel do EKG
Beschreibung: Dostawa m.in.: Elektrody EKG; Żel do EKG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 3
Haupteinstufung (cpv): 33141620 Sanitätspacks
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Los: LOT-0004
Titel: Pakiet 4. Worek do dobowej zbiórki moczu; Woreczek do pobierania próbek moczu
Beschreibung: Dostawa m.in.: Worek do dobowej zbiórki moczu dla dorosłych; Woreczek do pobierania próbek moczu dla dzieci. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 4
Haupteinstufung (cpv): 33141610 Sammelbeutel
Los: LOT-0005
Titel: Pakiet 5. Papier do aparatów, defibrylatorów; papier termiczny
Beschreibung: Dostawa m.in.: Papier do aparatów, defibrylatorów; papier termiczny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 5
Haupteinstufung (cpv): 33198000 Krankenhausartikel aus Papier
Los: LOT-0006
Titel: Pakiet 6. Osłona na głowicę USG
Beschreibung: Dostawa m.in.: Osłona na głowicę USG. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 6
Haupteinstufung (cpv): 33112200 Ultraschallanlage
Los: LOT-0007
Titel: Pakiet 7. Shunt szyjny
Beschreibung: Dostawa m.in.: Shunt szyjny. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 7
Los: LOT-0008
Titel: Pakiet 8. Trokar, worek, grasper laparoskopowy
Beschreibung: Dostawa m.in.: Trokar laparoskopowy; Worek laparoskopowy; Grasper laparoskopowy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 8
Haupteinstufung (cpv): 33168000 Ausrüstung für Endoskopie und Endochirurgie
Los: LOT-0009
Titel: Pakiet 9. Zestaw do zbiórki stolca
Beschreibung: Dostawa m.in.: Zestaw do zbiórki stolca Flexi Seal; Worek do zestawu do zbiórki stolca Flexi Seal. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 9
Haupteinstufung (cpv): 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
Los: LOT-0010
Titel: Pakiet 10. Cewnik do odsysania, adapter, zestaw do toalety jamy ustnej
Beschreibung: Dostawa m.in.: Cewnik do odsysania do rurek intubacyjnych; Cewnik do odsysania do rurek tracheostomijnych; Zestaw do toalety jamy ustnej; Adapter do cewników. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 10
Haupteinstufung (cpv): 33141200 Katheter
Los: LOT-0011
Titel: Pakiet 11. Butelka Redona; Dren redona; Pojemnik z drenem do wysokociśnieniowego drenażu ran
Beschreibung: Dostawa m.in.: Butelka Redona; Dren redona; Pojemnik z drenem do wysokociśnieniowego drenażu ran. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 11
Los: LOT-0012
Titel: Pakiet 12. Pokrowiec na osłonę tarczycy
Beschreibung: Dostawa m.in.: Pokrowiec na osłonę tarczycy mały, duży. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 12
Los: LOT-0013
Titel: Pakiet 13. Sterylna osłona na aparaturę medyczną
Beschreibung: Dostawa m.in.: Sterylna osłona na aparaturę medyczną. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 13
Los: LOT-0014
Titel: Pakiet 14. Czyścik do elektrod monopolarnych; Elektroda neutralna do diatermii chirurgicznej
Beschreibung: Dostawa m.in.: Czyścik do elektrod monopolarnych; Elektroda neutralna do diatermii chirurgicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 14
Los: LOT-0015
Titel: Pakiet 15. Folia chirurgiczna bakteriobójcza
Beschreibung: Dostawa m.in.: Folia chirurgiczna bakteriobójcza 60x45 cm; Folia chirurgiczna bakteriobójcza 10x20 cm. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 15
Haupteinstufung (cpv): 33141111 Klebeverband
Los: LOT-0016
Titel: Pakiet 16. Cewnik do odsysania w systemie zamkniętym do rurek intubacyjnych, tracheostomijnych
Beschreibung: Dostawa m.in.: Cewnik do odsysania w systemie zamkniętym do rurek intubacyjnych z samodomykającą się zastawką; Cewnik do odsysania w systemie zamkniętym do rurek tracheostomijnych z samodomykającą się zastawką; Zestaw łączników; Zestaw soli fizjologicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 16
Los: LOT-0017
Titel: Pakiet 17. Zestaw do drenażu worka osierdziowego
Beschreibung: Dostawa m.in.: Zestaw do drenażu worka osierdziowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 17
Los: LOT-0018
Titel: Pakiet 18. Zestaw do blokady wewnątrzoskrzelowej; Cewnik do wymiany rurek
Beschreibung: Dostawa m.in.: Zestaw do blokady wewnątrzoskrzelowej; Cewnik do wymiany rurek. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 18
Haupteinstufung (cpv): 33171000 Instrumente für Anästhesie und Reanimation
Los: LOT-0019
Titel: Pakiet 19. Rurka dwuświatłowa z torem wizyjnym
Beschreibung: Dostawa m.in.: Rurka dwuświatłowa z torem wizyjnym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 19
Haupteinstufung (cpv): 33141300 Punktions- und Blutentnahmeausrüstung
Los: LOT-0020
Titel: Pakiet 20. Dren z trokarem ostrym, tępym
Beschreibung: Dostawa m.in.:Dren z trokarem ostrym, tępym. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 20
Haupteinstufung (cpv): 33141640 Dränvorrichtungen
Los: LOT-0021
Titel: Pakiet 21. Kieliszek do kruszarki na leki; Folia zabezpieczająca kieliszek do kruszarki na leki
Beschreibung: Dostawa m.in.: Kieliszek do kruszarki na leki; Folia zabezpieczająca kieliszek do kruszarki na leki. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 3 i 4 do SWZ.
Interne Kennung: Pakiet 21