See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: USŁUGA UBEZPIECZENIA Szpitala Św. Anny w Miechowie
Beschreibung: Przedmiotem postępowania jest: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia PAKIET II 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk PAKIET III 1. Ubezpieczenia komunikacyjne PAKIET IV 1. Ubezpieczenie CyberRisk
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 66510000 Versicherungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: SWZ NR 62/2025/Miechów_PAKIET I
Beschreibung: PAKIET I 1. Obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej podmiotu wykonującego działalność leczniczą 2. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności medycznej 3. Dobrowolne ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzonej działalności i posiadanego mienia
Interne Kennung: PAKIET I
Los: LOT-0002
Titel: SWZ NR 62/2025/Miechów_PAKIET II
Beschreibung: PAKIET II 1. Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk 2. Ubezpieczenie sprzętu elektronicznego w systemie wszystkich ryzyk
Interne Kennung: PAKIET II
Los: LOT-0003
Titel: SWZ NR 62/2025/Miechów_PAKIET III
Beschreibung: PAKIET III 1.Ubezpieczenia komunikacyjne
Interne Kennung: PAKIET III
Los: LOT-0004
Titel: SWZ NR 62/2025/Miechów_PAKIET IV
Beschreibung: PAKIET IV 1. Ubezpieczenie CyberRisk
Interne Kennung: PAKIET IV