572878-2026 - Ergebnis
Polen – Event-Organisation – Kompleksowa organizacja imprez sportowych pod szyldem "Sportowe weekendy z funduszami europejskimi (FE) w województwie łódzkim”
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Sonderregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKompleksowa organizacja imprez sportowych pod szyldem "Sportowe weekendy z funduszami europejskimi (FE) w województwie łódzkim”
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest kompleksowa organizacja imprez sportowych pod szyldem "Sportowe weekendy z funduszami europejskimi (FE) w województwie łódzkim” Przedmiot zamówienia został opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „OPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie Załącznikiem nr 1 do projektu umowy (Załącznik nr 4 do SWZ).
Vorherige Bekanntmachung297406-2026
Interne KennungOPPIV.272.33.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Zentrale Elemente des VerfahrensUsługi społeczne. Postępowanie prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego w oparciu o przepisy art. 132 w związku z art. 359 pkt 1 (usługi społeczne) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych.
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
5. Los
LosLOT-0001