2. Verfahren
Verfahren
Titel: Taxi- en Directievervoer
Beschreibung: Universiteit Maastricht (UM) zoekt betrouwbare, representatieve en duurzame vervoerspartners voor taxi- en directievervoer. De aanbesteding bestaat uit twee percelen: Perceel 1: directievervoer, gunning aan één leverancier; Perceel 2: taxivervoer, gunning aan twee leveranciers. De dienstverlening betreft geplande en ongeplande ritten vanaf circa 50 UM-locaties in Maastricht. Ritten kunnen ook plaatsvinden binnen Nederland, België en Duitsland. Inschrijvers mogen op één of beide percelen inschrijven. De opdracht wordt gegund op basis van de beste prijs-kwaliteitverhouding (EMVI-BPKV).
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60120000 Taxiverkehr
Zusätzliche Einstufung (cpv): 60170000 Vermietung von Fahrzeugen zur Personenbeförderung mit Fahrer
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Taxivervoer
Beschreibung: Openbare Europese aanbesteding voor het sluiten van een raamovereenkomst met één partij voor taxivervoer, inclusief bijbehorende dienstverlening.
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Directievervoer
Beschreibung: Openbare Europese aanbesteding voor het sluiten van een raamovereenkomst met één partij voor directievervoer, inclusief bijbehorende dienstverlening.
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Taxi- en Directievervoer
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 60120000 Servicios de taxi
Clasificación adicional (cpv): 60170000 Alquiler de vehículos para el transporte de pasajeros con conductor
5. Lote
Lote: LOT-0001
Título: Perceel 1 Taxivervoer
Lote: LOT-0002
Título: Perceel 2 Directievervoer