2. Verfahren
Verfahren
Titel: Grafische vormgeving
Beschreibung: Zie inschrijvingsleidraad
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79800000 Druckereidienste und verbundene Dienstleistungen des Druckgewerbes
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 - DTP
Beschreibung: Eenvoudige opmaak van huisstijldocumenten. Voor een groot deel volgens bestaande huisstijlformats. Denk aan de opmaak van brochures, programmaboekjes, flyers of platte PDF’s.
Haupteinstufung (cpv): 79822500 Dienstleistungen im Grafik-Design
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 - Grafische vormgeving van illustraties en animatie
Beschreibung: Creatief ontwerp. Grafische vormgeving van illustraties en animaties. Denk aan het bedenken en creëren van los beeld ter ondersteuning van teksten, praatplaat of animatievideo.
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 - Grafische ontwerp voor technische producten
Beschreibung: Creatief ontwerp. Het vertalen van complexe materie naar een visueel product, vaak met een technische kant. Denk aan (klikbare)infographics of interactieve PDF’s als los product of product dat verwijst naar de ZonMw-website.