2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dynamický nákupní systém na dodání sekacích nožů pro SÚSPK (2025-2026)
Beschreibung: Předmětem plnění DNS jsou průběžné dodávky sekacích nožů (dle jednotlivých částí DNS). DNS je rozdělen do šesti kategorií dle územního rozsahu, přičemž každý dodavatel je oprávněn podat nabídku na libovolný počet kategorií DNS. Předmět, technické podmínky, hodnotící kritéria, doba dodání, obchodní a platební podmínky konkrétních veřejných zakázek zadávaných v DNS budou vždy upřesněny a specifikovány ve Výzvách k podání nabídky podle § 141 ZZVZ. S vybranými dodavateli budou uzavírány kupní smlouvy (případně jiné typy smluv) dle konkrétních Výzev k podání nabídek.
Interne Kennung: P25V00000410
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel zavádí dynamický nákupní systém ("DNS") na dodávky sekacích nožů . Na základě podané žádosti o účast nedochází k zadání konkrétní veřejné zakázky v DNS. Po provedeném posouzení žádostí o účast, bude zaveden DNS. Dodavatelé, kteří splní zadávací podmínky, budou do DNS zařazeni. Zadavatel v souladu s § 140 ZZVZ umožní po celou dobu trvání DNS každému dodavateli podat žádost o účast v zavedeném DNS. Podrobnosti stanoví § 140 ZZVZ.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39241130 Teppichmesser
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: Kategorie 6. RO + PM
Beschreibung: Předmětem plnění DNS jsou průběžné dodávky sekacích nožů pro oblast Rokycany a Plzeň-město.
Interne Kennung: 6
Los: LOT-0005
Titel: Kategorie 5. DO
Beschreibung: Předmětem plnění DNS jsou průběžné dodávky sekacích nožů pro oblast Domažlice.
Interne Kennung: 5
Los: LOT-0004
Titel: Kategorie 4. TC
Beschreibung: Předmětem plnění DNS jsou průběžné dodávky sekacích nožů pro oblast Tachov.
Interne Kennung: 4
Los: LOT-0003
Titel: Kategorie 3. PJ
Beschreibung: Předmětem plnění DNS jsou průběžné dodávky sekacích nožů pro oblast Plzeň - jih.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0001
Titel: Kategorie 1. KT
Beschreibung: Předmětem plnění DNS jsou průběžné dodávky sekacích nožů pro oblast Klatovy.
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Kategorie 2. PS
Beschreibung: Předmětem plnění DNS jsou průběžné dodávky sekacích nožů pro oblast Plzeň - sever.
Interne Kennung: 2