2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud en grasmatrenovatie van de voetbalterreinen in de gemeente Herent
Beschreibung: De opdracht omvat de uitvoering van gespecialiseerde onderhouds- en renovatiewerkzaamheden aan de grasmatten van de volgende voetbalvelden: 1. In Herent : A-, B-, C- en D-veld gelegen langs de Mechelsesteenweg 634, sportcomplex « De Kempen ». A-veld (kunstgrasveld): 7.726 m² B-, C- en D-veld (natuurgrasvelden) 2. In Veltem : A- en B-veld gelegen langs de Overstraat, achter de sporthal Ivo Van Damme. A-veld (kunstgrasveld): 7.051 m² m², B-veld (natuurgrasveld) 3. In Winksele-Delle : A- en B-veld gelegen langs de Eikestraat nabij het kerkhof van Delle. A-veld (natuurgrasveld) B-veld (natuurgrasveld) Terrein van de hondenclub. Voor een overzicht van de te behandelen oppervlakten, zie bijlage C.
Interne Kennung: PPP00O-2189/5003/2024/2189
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Onderhoud en grasrenovatie van de voetbalterreinen in de gemeente Herent
Interne Kennung: 2024/2189_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77320000 Pflegearbeiten für Sportplätze, 77314000 Grundstückspflege
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Vereiste opties (- Post 14 [Vereiste optie] Prijs per m² voor extra maaibeurt - Post 15 [Vereiste optie] Wekelijks manueel verwijderen zwerfvuil en sigarettenpeuken binnen de omheining van het kunstgrasterrein - Herent A: 7.726 m² - Post 16 [Vereiste optie] Wekelijks manueel verwijderen zwerfvuil en sigarettenpeuken binnen de omheining van het kunstgrasterrein - Veltem A: 7.051 m - Post 17 [Vereiste optie] Engerlingenbestrijding - Post 18 [Vereiste optie] Wetting agent)