2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst voor het leveren van werk- en veiligheidsschoenen
Beschreibung: De opdracht is opgedeeld in volgende percelen: Perceel 1 betreft werkschoenen van o.m. de types O1 en OB. Perceel 2 betreft veiligheidsschoenen van o.m. de types S1P, S2 en S3, alsook inlegzolen. NB: Voor de verschillende categorieën zullen minimale vereisten worden gesteld in het bijzonder bestek, dat enkel aan de geselecteerde kandidaten zal worden bezorgd in de volgende fase van de gunningsprocedure.
Interne Kennung: PPP0UJ-4774/6695/MPMO/ELE/JLJ/D34260151
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18830000 Sicherheitsschuhe
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Werkschoenen
Beschreibung: Werkschoenen van o.m. de types O1 en OB.
Interne Kennung: MPMO/ELE/JLJ/D34260151_1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk
Los: LOT-0002
Titel: Veiligheidsschoenen
Beschreibung: Veiligheidsschoenen van o.m. de types S1P, S2 en S3, alsook inlegzolen
Interne Kennung: MPMO/ELE/JLJ/D34260151 2_2