572914-2026 - Wettbewerb
Polen – Tragbare Computer – Dostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDostawa sprzętu komputerowego i oprogramowania
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego z podziałem na dwie części: Część nr 1: Dostawa notebooków Część nr 2 Dostawa monitorów 1. Przedmiot zamówienia został opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „OPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie Załącznikiem nr 1 do projektów umów (Załącznik nr 4 oraz 4A do SWZ). 2. Zamawiający wymaga, aby oferowane świadczenie, w tym wszystkie produkty ICT, usługi ICT oraz procesy ICT wykorzystywane do realizacji zamówienia, zarówno jako elementy główne, jak i komponenty, elementy środowiska świadczenia usługi lub rozwiązania towarzyszące, nie obejmowało: • produktów ICT, usług ICT lub procesów ICT wskazanych w rekomendacji, o której mowa w art. 33 ust. 4 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, stwierdzającej ich negatywny wpływ na podstawowy interes bezpieczeństwa państwa; • produktu ICT, którego typ został określony w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa, • usług ICT, procesów ICT określonych w decyzji w sprawie uznania dostawcy za dostawcę wysokiego ryzyka, o której mowa w art. 67b ust. 15 ustawy z dnia 5 lipca 2018 r. o krajowym systemie cyberbezpieczeństwa. 3. Niespełnienie powyższego wymagania skutkuje odrzuceniem oferty odpowiednio na podstawie art. 226 ust. 1 pkt 17 albo pkt 19 ustawy Pzp. 4. Przedmiot zamówienia jest współfinansowany przez z: Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 oraz budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego. Funduszu na rzecz Sprawiedliwej Transformacji w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 oraz budżetu Samorządu Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027 oraz budżetu Samorządu Województwa Łódzkiego. Nazwa i kod CPV: 30213100-6 - Komputery przenośne 30213000-5 - Komputery osobiste 30230000-0 - Sprzęt związany z komputerami 30237200-1 - Akcesoria komputerowe
Interne KennungOPPIV.272.54.2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
5. Los
LosLOT-0001
TitelCzęść 1 - Dostawa notebooków
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego z podziałem na dwie części: Część nr 1: Dostawa notebooków 2. Przedmiot zamówienia został opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „OPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie Załącznikiem nr 1 do projektu umowy - Załącznik nr 4 do SWZ
Interne KennungOPPIV.272.61.2026 - Część 1
LosLOT-0002
TitelCzęść 2 - Dostawa monitorów
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego z podziałem na dwie części: Część nr 2: Dostawa monitorów 2. Przedmiot zamówienia został opisany w Opisie Przedmiotu Zamówienia (zwanym dalej „OPZ”), stanowiącym Załącznik nr 1 do SWZ, będącym jednocześnie Załącznikiem nr 1 do projektu umowy - Załącznik nr 4A do SWZ
Interne KennungOPPIV.272.61.2026 - Część 2
Haupteinstufung (cpv): 30230000 Computerbezogene Geräte