2. Verfahren
Verfahren
Titel: Niet openbare Europese Aanbesteding Schoonmaakdiensten en glasbewassing voor NassauVincent
Beschreibung: Het doel van deze aanbesteding is het op transparante en objectieve wijze contracteren van één leverancier die gedurende de gehele looptijd van de overeenkomst de schoonmaakdiensten en glasbewassing op de locaties van NassauVincent verzorgt. Zie selectieleidraad.
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90900000 Reinigungs- und Hygienedienste
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Niet openbare Europese Aanbesteding Schoonmaakdiensten en glasbewassing voor Stichting NassauVincent
Interne Kennung: 1
2. Procedure
Procedure
Type of procedure: Restricted
The procedure is accelerated: no
Purpose
Main nature of the contract: Services
Main classification (cpv): 90900000 Cleaning and sanitation services
5. Lot
Lot: LOT-0000
Internal identifier: 1
572924-2026 - Licitación
Países Bajos – Servicios sanitarios y de limpieza – Niet openbare Europese Aanbesteding Schoonmaakdiensten en glasbewassing voor NassauVincent
Anuncio de contrato o de concesión. Régimen normal
Servicios
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimientoRestringido
El procedimiento está aceleradono
Finalidad
Naturaleza del contratoServicios
Clasificación principal (cpv): 90900000 Servicios sanitarios y de limpieza
5. Lote
LoteLOT-0000
Identificador interno1