2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie kompleksowych usług cateringowych w ramach wydarzeń organizowanych przez Centrum Nauki Kopernik
Beschreibung: Dynamiczny system zakupów na świadczenie kompleksowych usług cateringowych w ramach wydarzeń organizowanych przez Centrum Nauki Kopernik. Szacowana wartość zamówień objętych całym dynamicznym systemem zakupów: 1 400 000PLN netto.
Vorherige Bekanntmachung: 225313-2026
Verfahrensart: Sonstiges zweistufiges Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 55321000 Zubereitung von Mahlzeiten
5. Los
Los: LOT-0001