2. Verfahren
Verfahren
Titel: „Rámcová dohoda na pořízení vrtulníků pro letecké hašení a plnění úkolů v oblasti IZS“ – část B
Beschreibung: Zadávací řízení je rozdělené na dvě části, kdy každá část zadávacího řízení je zadávána jako samostatné řízení pod samostatným systémovým číslem v NEN a pod samostatným formulářem ve Věstníku veřejných zakázek. Pro každou z částí bude uzavřená jedna rámcová dohoda v souladu s § 134 ZZVZ, kdy tato rámcová dohoda bude uzavřená s jedním dodavatelem. Systémové číslo v NEN pro část A: N006/24/V00036190 Systémové číslo v NEN pro část B: N006/24/V00036195 V části B jsou poptávané tři (3) kusy hasicích vrtulníků, které budou hrazeny ze státního rozpočtu České republiky, kdy v této části jsou připuštěny vrtulníky jak nové (z novovýroby), tak i modernizované (repasované). Primárním účelem použití vrtulníků je letecké hašení s transportním objemem minimálně 2 950 litrů vody. Vrtulníky však musí být schopny víceúčelového nasazení, např. plnění úkolů SAR (vyhledávání a záchrana osob), záchrana s použitím jeřábu a slaňování, přeprava osob a nákladu uvnitř stroje i v podvěsu. Dále bude nedílnou součástí pořízení vrtulníků i výcvik personálu, náhradní díly a přeprava do ČR. Blíže viz zadávací dokumentace.
Interne Kennung: MV-181560-1/VZ-2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Popsáno v zadávací dokumentaci s číslem jednacím: MV-181560-1/VZ-2024.
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34711500 Hubschrauber
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34711000 Hubschrauber und Flugzeuge, 34710000 Hubschrauber, Flugzeuge, Raumfahrzeuge und andere Luftfahrzeuge mit Antrieb, 35612500 Such- und Rettungshubschrauber
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: V části B jsou poptávané tři (3) kusy hasicích vrtulníků s transportním objemem minimálně 2 950 litrů vody, které budou hrazeny ze státního rozpočtu České republiky, kdy v této části jsou připuštěny vrtulníky jak nové (z novovýroby), tak i modernizované (repasované). Blíže je popis předmětu plnění a další požadavky zadavatele stanovené na předmět plnění popsán v zadávací dokumentaci.
Interne Kennung: část B)