572963-2026 - Wettbewerb
Polen – Event-Organisation – Usługi realizacji wydarzeń na terytorium Polski, na potrzeby realizacji zadań, przez Departament Programów Pomocowych
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelUsługi realizacji wydarzeń na terytorium Polski, na potrzeby realizacji zadań, przez Departament Programów Pomocowych
Beschreibung1. Przedmiotem zamówienia są usługi realizacji wydarzeń na terytorium Polski, na potrzeby realizacji zadań, przez Departament Programów Pomocowych. 2. Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) zawarty jest w Załączniku nr 1 do SWZ - Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ) Z Wykonawcą, którego oferta zostanie uznana za najkorzystniejszą, zostanie zawarta umowa na warunkach, określonych w PPU. Zamawiający przewiduje możliwość wprowadzenia zmian do zawartej umowy, na podstawie art. 455 ustawy, w sposób i na warunkach szczegółowo opisanych w PPU. 3. Zamawiający przewiduje możliwości udzielenia zamówienia, o którym mowa w art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy. Zamówienie polegać będzie na powtórzeniu usług podobnych do usług objętych zamówieniem podstawowym, opisanych w OPZ, w szczególności obejmujących kompleksową organizację wydarzeń, z możliwością dostosowania ich zakresu, formy, wielkości lub sposobu realizacji do aktualnych potrzeb Zamawiającego. Łączna wartość zamówień udzielonych na tej podstawie nie przekroczy 100% wartości zamówienia podstawowego. 4. Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenia przez Wykonawcę wizji lokalnej oraz sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia, o których mowa w art. 131 ust. 2 ustawy. 5. Zamawiający nie wymaga wniesienia wadium. 6. Zamawiający zastrzega, że może najpierw dokonać badania i oceny ofert, a następnie dokonać kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy. 7. Zamawiający nie wymaga wniesienia zabezpieczenia należytego wykonania umowy. 8. Nieograniczony, pełny i bezpośredni dostęp do dokumentów zamówienia można uzyskać bezpłatnie pod adresem: https://zamowienia.mfipr.gov.pl, zakładka „Lista postępowań PZP”, zakładka „Aktualne”, numer postępowania BDG-V.2611.50.2026.KK. 9. Pełny opis procedury, w tym opis i forma dokumentów składanych w postępowaniu znajduje się w Specyfikacji Warunków Zamówienia.
Interne KennungBDG-V.2611.50.2026.KK
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79952000 Event-Organisation
Zusätzliche Einstufung (cpv): 55300000 Restaurant- und Bewirtungsdienste, 70220000 Dienstleistungen der Vermietung oder Verpachtung von eigenen Nichtwohnimmobilien
5. Los
LosLOT-0001
TitelUsługi realizacji wydarzeń na terytorium Polski, na potrzeby realizacji zadań, przez Departament Programów Pomocowych.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia są usługi realizacji wydarzeń na terytorium Polski, na potrzeby realizacji zadań, przez Departament Programów Pomocowych.