2. Verfahren
Verfahren
Titel: Platforma e-usług publicznych w Mieście i Gminie Jawornik Polski
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania wraz z konfiguracją i wdrożeniem oraz zwiększenia dostępności do e-usług w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. Zamówienie podzielone zostało na dwie części: Część 1 – dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz w wszelkimi aplikacjami 1. eBOM - elektroniczne Biuro Obsługi Mieszkańca 1 lic. 2. Aplikacja mobilna 1 lic. 3. Oprogramowanie dziedzinowe 1 lic. 4. ePracownik 1 lic. 5. System GIS 1 lic. 6. e-edukacja 1 lic. 7. eRada 1 lic. 8. Obieg dokumentów 44 lic. 9. Monitoring środowiska 21 zestaw 10. ePSZOK 1 lic. 11. Wodomierz 255 szt. 12. Przepływomierz17 szt. 13. System - oprogramowanie zarządzające eWoda 1 lic. 14. Strona WWW 1 szt. 15. eRada - sprzęt komputerowy 1 kpl. 16. Integracja (Platforma e-usług publicznych) 400 rbh 17. Instalacja i konfiguracja (Platforma e-usług publicznych) 200 rbh 18. Digitalizacja zasobów 220 rbh 19. Szkolenia TiK Typ II 268 rbh Część 2 – dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem 1. Moduł komunikacji IP 1 lic. 2. Oprogramowanie do monitorowania i analizy cyberbezpieczeństwa 1 lic. 3. Oprogramowanie do zarzadzania infrastrukturą IT 1 lic. 4. Oprogramowanie System Operacyjny 2 szt. 5. Oprogramowanie do backupu 1 lic. 6. Oprogramowanie do wirtualizacji 1 lic. 7. Okablowanie strukturalne 44 szt. 8. Serwer 2 szt. 9. Macierz dyskowa 1 szt. 10. Firewall 1 szt. 11. Monitorowanie i skanowanie poczty 1 szt. 12. Centralny system logów 36 Producenta/Wykonawcy 1 szt. 13. Zestaw komputerowy z oprogramowaniem 44 szt. 14. Laptopy 5 szt. 15. Centralny UPS 1 szt. 16. Agregat 1 szt. 17. Szkolenia TiK typ I 120 rbh 18. Instalacja i konfiguracja (Platforma sprzętowa) 200 rbh Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych na wybrane/wybraną przez wykonawcę część/części
Interne Kennung: RRG.271.04.2025.AS
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48820000 Server, 48822000 Computerserver, 48821000 Netzwerkserver, 48800000 Informationssysteme und Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 79999100 Scanning, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 80500000 Ausbildung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz w wszelkimi aplikacjami
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania wraz z konfiguracją i wdrożeniem oraz zwiększenia dostępności do e-usług w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. Część 1 – dostawa wraz z wdrożeniem eBOM wraz w wszelkimi aplikacjami 1. eBOM - elektroniczne Biuro Obsługi Mieszkańca 1 lic. 2. Aplikacja mobilna 1 lic. 3. Oprogramowanie dziedzinowe 1 lic. 4. ePracownik 1 lic. 5. System GIS 1 lic. 6. e-edukacja 1 lic. 7. eRada 1 lic. 8. Obieg dokumentów 44 lic. 9. Monitoring środowiska 1 zestaw 10. ePSZOK 1 lic. 11. Wodomierz 255 szt. 12. Przepływomierz 17 szt. 13. System - oprogramowanie zarządzające eWoda 1 lic. 14. Strona WWW 1 szt. 15. eRada - sprzęt komputerowy 1 kpl. 16. Integracja (Platforma e-usług publicznych) 400 rbh 17. Instalacja i konfiguracja (Platforma e-usług publicznych) 200 rbh 18. Digitalizacja zasobów 220 rbh 19. Szkolenia TiK Typ II 268 rbh
Interne Kennung: część 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 79999100 Scanning, 80500000 Ausbildung
Optionen:
Beschreibung der Optionen: nie dotyczy
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa urządzeń i oprogramowania wraz z konfiguracją i wdrożeniem oraz zwiększenia dostępności do e-usług w zakresie szczegółowo opisanym w Załączniku nr 1 do SWZ. Część 2 – dostawa z instalacją i konfiguracją sprzętu wraz z oprogramowaniem 1. Moduł komunikacji IP 1 lic. 2. Oprogramowanie do monitorowania i analizy cyberbezpieczeństwa 1 lic. 3. Oprogramowanie do zarzadzania infrastrukturą IT 1 lic. 4. Oprogramowanie System Operacyjny 2 szt. 5. Oprogramowanie do backupu 1 lic. 6. Oprogramowanie do wirtualizacji 1 lic. 7. Okablowanie strukturalne 44 szt. 8. Serwer 2 szt. 9. Macierz dyskowa 1 szt. 10. Firewall 1 szt. 11. Monitorowanie i skanowanie poczty 1 szt. 12. Centralny system logów 1 szt. 13. Zestaw komputerowy z oprogramowaniem 44 szt. 14. Laptopy 5 szt. 15. Centralny UPS 1 szt. 16. Agregat 1 szt. 17. Szkolenia TiK typ I 120 rbh 18. Instalacja i konfiguracja (Platforma sprzętowa) 200 rbh
Interne Kennung: część 2
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48219700 Kommunikationsserversoftwarepaket, 48620000 Betriebssysteme, 72263000 Software-Implementierung, 72265000 Software-Konfiguration, 48820000 Server, 48822000 Computerserver, 48821000 Netzwerkserver, 48800000 Informationssysteme und Server, 30200000 Computeranlagen und Zubehör, 30236000 Diverse Computerausrüstungen, 30233000 Medienspeicher- und -lesegeräte, 32420000 Netzausrüstung, 31122000 Stromerzeugungsanlagen, 80500000 Ausbildung