See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług transmisji danych w postaci bezpiecznej i dyspozycyjnej sieci dostępowej WAN VPLS zgodnej z protokołem Ethernet
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Świadczenie usług transmisji danych w postaci bezpiecznej i dyspozycyjnej sieci dostępowej WAN VPLS zgodnej z protokołem Ethernet. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączniku nr 1 do SWZ – opz, oraz w załączniku nr 9 do SWZ – projekt umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 408073-2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72318000 Datenübertragung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZP.261.5.2026