2. Verfahren
Verfahren
Titel: Fyzická ostraha objektů pro Muzeum hl. m. Prahy
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je výkon bezpečnostních služeb spočívajících ve fyzické ostraze majetku a osob zadavatele a poskytování s tím souvisejících služeb ve vztahu k objektům, osobám a činnostem zadavatele, které jsou podrobně specifikovány v návrhu smlouvy o poskytování ostrahy objektů a jejích přílohách. Bezpečnostní služby budou poskytovány po dobu 4 let.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: VZ 30/2026
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Dojde-li ke zvýšení zákonné hodinové minimální mzdy, je Dodavatel oprávněn zvýšit hodinovou zúčtovací sazbu za výkon fyzické ostrahy (nikoliv sazbu za výjezd zásahové skupiny) pouze o prokazatelný přírůstek mzdových nákladů na jednoho bezpečnostního pracovníka. Přírůstek se určí jako rozdíl mezi původní výší zákonné hodinové minimální mzdy a novou výší zákonné hodinové minimální mzdy účinnou po změně výše minimální mzdy, tento rozdíl může být navýšen výhradně o povinné odvody zaměstnavatele z tohoto rozdílu. Pokud se Dodavatel rozhodne zvýšit hodinovou zúčtovací sazbu dle tohoto ustanovení smlovy, předloží objednateli výpočet, který prokáže, že kalkulace nové hodinové zúčtovací sazby byla stanovena v souladu se smlouvou; zvýšení nesmí zahrnovat marži, režijní náklady ani jiné nákladové položky. Upravená sazba se použije nejdříve od prvního dne kalendářního měsíce následujícího po doručení oznámení Objednateli; zpětná fakturace je vyloučena. Celkový finanční rozsah změn ceny realizovaných na základě této vyhrazené změny závazku dle ustanovení § 100 zákona č. 134/2016 Sb., o zadávání veřejných zakázek, nesmí za celou dobu trvání smlouvy překročit finanční strop ve výši 20 % z původní hodnoty závazku bez DPH.