573000-2026 - Ergebnis
Niederlande – Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte – Inhuur Personeel
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelInhuur Personeel
BeschreibungHet doel van deze Opdracht betreft het inhuren van tijdelijk Onderwijzend Personeel voor de locaties van Opdrachtgever zoals beschreven in paragraaf 1.2 van deze aanbestedingsleidraad. Met de inhuur van tijdelijk Onderwijzend Personeel wil Opdrachtgever continuïteit in het onderwijs kunnen bieden, ingeval van ziekte onder het vaste, eigen Onderwijzend Personeel. Zie aanbestedingsdocumenten
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79620000 Überlassung von Personal einschließlich Zeitarbeitskräfte
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
Optionen
Beschreibung der OptionenTwee (2) maal twaalf (12) maanden