573001-2026 - Vorankündigung – Direktvergabe
Niederlande – Softwareprogrammierung und -beratung – vrijwillige transparantie vooraf m.b.t. verlenging overeenkomst "software ontwikkeling en beheer domein eerstelijns medewerkers"
Freiwillige Ex-ante-Transparenzbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titelvrijwillige transparantie vooraf m.b.t. verlenging overeenkomst "software ontwikkeling en beheer domein eerstelijns medewerkers"
BeschreibungDeze publicatie vrijwillige transparantie vooraf betreft de verlenging met twee jaar van de overeenkomst "SOFTWARE ONTWIKKELING EN BEHEER DOMEIN EERSTELIJNS MEDEWERKERS" met Info Support b.v. ten behoeve van de overgang van uitbesteden naar zelf doen. 1 euro
VerfahrensartVerhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72200000 Softwareprogrammierung und -beratung
5. Los
LosLOT-0000
Interne Kennung1
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Negociado sin convocatoria de licitación previa
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 72200000 Servicios de programación de software y de consultoría
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1