2. Verfahren
Verfahren
Titel: Vybavení patologie nemocnice Náchod – část 2: Zalévací linka
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky v rámci tohoto zadávacího řízení je: Dodávka nové (nikoliv repasované) zalévací parafínové linky na histologii, a to včetně dopravy do sídla zadavatele, instalace, uvedení do provozu, provedení potřebných zkoušek k uvedení do provozu a instruktáže obsluhy v souladu s platnou legislativou pro zdravotnické prostředky. Součástí předmětu je poskytování bezplatné záruky za jakost dle ust. § 2113 a násl. zákona č. 89/2012 Sb., občanského zákoníku s dobou trvání 24 měsíců; součástí záruky je také bezplatné provádění záručního autorizovaného komplexního servisního zabezpečení potřebného pro provozování zdravotnického prostředku dle platné legislativy.
Interne Kennung: ONN_02_2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33931000 Autopsie-Arbeitsplätze zur Gewebeentnahme oder Zubehör
5. Los
Los: LOT-0001