2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup broni, amunicji i środków przymusu bezpośredniego na potrzeby IAS w Rzeszowie
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa broni, amunicji i środków przymusu bezpośredniego dla Izby Administracji Skarbowej w Rzeszowie. 2. Zamówienie zostało podzielone na trzy części tj.: 2.1. Część I zamówienia: 2.1.1. 250 szt. fabrycznie nowych pistoletów kompaktowych wraz z kaburami dla osób praworęcznych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1) 56 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 194 szt. – opcja; 2.1.2. 26 szt. fabrycznie nowych kabur dla osób leworęcznych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1) 6 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 20 szt. – opcja; 2.2. Część II zamówienia: 300 000 szt. fabrycznie nowej amunicji 9x19mm FMJ, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1) 150 000 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 150 000 szt. – opcja; 2.3. Część III zamówienia: 2.3.1. 100 szt. fabrycznie nowych kajdanek stalowych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1) 60 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 40 szt. – opcja; 2.3.2. 100 szt. fabrycznie nowych pokrowców na kajdanki, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1) 60 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 40 szt. – opcja; 2.3.3. 100 szt. fabrycznie nowych pałek teleskopowych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1) 60 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 40 szt. – opcja; 2.3.4. 100 szt. fabrycznie nowych uchwytów do pałki teleskopowej, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1) 60 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 40 szt. – opcja; 2.3.5. 400 szt. fabrycznie nowych ręcznych miotaczy gazu, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1) 300 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 100 szt. – opcja; 2.3.6. 150 szt. fabrycznie nowych pokrowców na ręczny miotacz gazu, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1) 50 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 100 szt. – opcja; 2.3.7. 270 szt. fabrycznie nowych podwójnych ładownic na magazynki, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1) 70 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 200 szt. – opcja.
Interne Kennung: 1801-ILZ.260.36.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: W dniu 15.07.2026 r. w Dz. Urz. UE Opublikowane zostało wstępne ogłoszenie informacyjne nr 2026/S 134-487289
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 35000000 Ausrüstung für Sicherheitszwecke, Brandbekämpfung, Polizei und Verteidigung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 35331000 Munition für Feuerwaffen und Kriegswaffen, 35321100 Handfeuerwaffen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 1. Dostawa broni
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. 250 szt. fabrycznie nowych pistoletów kompaktowych wraz z kaburami dla osób praworęcznych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1.1) 56 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 1.2) nie więcej niż 194 szt. – opcja; 2. 26 szt. fabrycznie nowych kabur dla osób leworęcznych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 2.1) 6 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2.2) nie więcej niż 20 szt. – opcja;
Haupteinstufung (cpv): 35321100 Handfeuerwaffen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającej na zwiększeniu dostaw: pistoletów kompaktowych wraz z kaburami dla osób praworęcznych o maksymalną ilość do 194 szt. i kabur dla osób leworęcznych o maksymalną ilość do 20 szt.; 2. Termin realizacji opcji: 30 dni licząc od dnia złożenia przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z opcji w określonym przez Zamawiającego zakresie; 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na podstawie jednego lub więcej oświadczeń do maksymalnych wysokości określonych w pkt. 1.; 4. Zamawiający zastrzega, że nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a w przypadku skorzystania z prawa opcji nie jest zobowiązany do wykorzystania opcji w maksymalnym przewidzianym zakresie; 5. Zamawiający może składać oświadczenia w przedmiocie skorzystania z opcji w terminie do 60 dni od dnia zawarcia umowy.
Los: LOT-0002
Titel: 2. Dostawa amunicji
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa 300 000 szt. fabrycznie nowej amunicji 9x19mm FMJ, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1)150 000 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2) nie więcej niż 150 000 szt. – opcja
Haupteinstufung (cpv): 35331000 Munition für Feuerwaffen und Kriegswaffen
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającej na zwiększeniu dostaw amunicji 9x19mm FMJ o maksymalną ilość do 150 000 szt. 2. Termin realizacji opcji: 30 dni licząc od dnia złożenia przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z opcji w określonym przez Zamawiającego zakresie; 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na podstawie jednego lub więcej oświadczeń do maksymalnej wysokości określonej w pkt. 1.; 4. Zamawiający zastrzega, że nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a w przypadku skorzystania z prawa opcji nie jest zobowiązany do wykorzystania opcji w maksymalnym przewidzianym zakresie; 5. Zamawiający może składać oświadczenia w przedmiocie skorzystania z opcji w terminie do 60 dni od dnia zawarcia umowy.
Los: LOT-0003
Titel: 3. Dostawa środków przymusu bezpośredniego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa: 1. 100 szt. fabrycznie nowych kajdanek stalowych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 1.1) 60 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 1.2) nie więcej niż 40 szt. – opcja; 2. 100 szt. fabrycznie nowych pokrowców na kajdanki, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 2.1) 60 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 2.2) nie więcej niż 40 szt. – opcja; 3. 100 szt. fabrycznie nowych pałek teleskopowych, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 3.1) 60 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 3.2) nie więcej niż 40 szt. – opcja; 4. 100 szt. fabrycznie nowych uchwytów do pałki teleskopowej, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 4.1) 60 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 4.2) nie więcej niż 40 szt. – opcja; 5. 400 szt. fabrycznie nowych ręcznych miotaczy gazu, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 5.1) 300 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 5.2) nie więcej niż 100 szt. – opcja; 6. 150 szt. fabrycznie nowych pokrowców na ręczny miotacz gazu, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 6.1) 50 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 6.2) nie więcej niż 100 szt. – opcja; 7. 270 szt. fabrycznie nowych podwójnych ładownic na magazynki, przy czym zakres rzeczowy składa się z gwarantowanego zakresu zamówienia oraz zakresu objętego prawem opcji tj.: 7.1) 70 szt. – gwarantowany zakres zamówienia, 7.2) nie więcej niż 200 szt. – opcja.
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający przewiduje możliwość skorzystania z prawa opcji polegającej na zwiększeniu dostaw: kajdanek stalowych o maksymalną ilość do 40 szt., pokrowców na kajdanki o maksymalną ilość do 40 szt., pałek teleskopowych o maksymalną ilość do 40 szt., uchwytów do pałki teleskopowej o maksymalną ilość do 40 szt., ręcznych miotaczy gazu o maksymalną ilość do 100 szt.; pokrowców na ręczny miotacz gazu o maksymalną ilość do 100 szt. oraz podwójnych ładownic na magazynki o maksymalną ilość do 200 szt.; 2. Termin realizacji opcji: 30 dni licząc od dnia złożenia przez Zamawiającego oświadczenia woli w przedmiocie skorzystania z opcji w określonym przez Zamawiającego zakresie; 3. Zamawiający może skorzystać z prawa opcji na podstawie jednego lub więcej oświadczeń do maksymalnych wysokości określonych w pkt. 1.; 4. Zamawiający zastrzega, że nie jest zobowiązany do skorzystania z prawa opcji, a w przypadku skorzystania z prawa opcji nie jest zobowiązany do wykorzystania opcji w maksymalnym przewidzianym zakresie; 5. Zamawiający może składać oświadczenia w przedmiocie skorzystania z opcji w terminie do 60 dni od dnia zawarcia umowy.