See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku, wyrobów medycznych do endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego, trzustki i wątroby oraz elementów wymiennych do wstrzykiwacza kontrastu Medtrad MRXperion
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku, wyrobów medycznych do endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego, trzustki i wątroby oraz elementów wymiennych do wstrzykiwacza kontrastu Medtrad MRXperion w podziale na 56 części. 2. Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę, rozładunek zgodnie z ofertą cenową i szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia stanowiącym Załącznik nr 1.1 – 1.56 do SWZ.
Interne Kennung: DZP/PN/34/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33160000 Operationstechnik, 33141000 Nichtchemisches medizinisches Einwegmaterial und hämatologisches Verbrauchsmaterial
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Pojemniki na odpady medyczne, kieliszki do leków i akcesoria
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.1 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Kaniule dożylne, koreczki do kaniul, igły iniekcyjne i zabezpieczenia
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.2 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Zestawy do drenażu opłucnej, pęcherza moczowego, przewody do cystoskopu, cewniki urologiczne oraz żele znieczulające
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.3 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Przyrządy, porty i akcesoria
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.4 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Sterylne preparaty do płukania i pielęgnacji cewnika i pęcherza moczowego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.5 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: Zadanie nr 6 – Zestawy do nebulizacji na rurkę tracheostomijną i do respiratora, rurki tracheostomijne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.6 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Worki na krew
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.7 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 – Akcesoria do tlenoterapii, maski anestetyczne, krtaniowe, rurki intubacyjne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.8 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 – Rękawice chirurgiczne sterylne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.9 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 – Rękawice diagnostyczne nitrylowe do mycia narzędzi chirurgicznych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.10 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 – Rękawice chirurgiczne ortopedyczne, do pracy z cytostatykami, chirurgiczne wysokiego ryzyka
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.11 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: Zadanie nr 12 – Dreny do pomp infuzyjnych oraz pomp do żywienia dojelitowego, strzykawki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.12 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: Zadanie nr 13 – Wyroby medyczne jednorazowego użytku dla ginekologii i laryngologii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.13 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: Zadanie nr 14 – Zamknięty system do przygotowywania i podawania cytostatyków
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.14 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: Zadanie nr 15 – Zestawy do pomp objętościowych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.15 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: Zadanie nr 16 – Cewniki Dufour i zestawy do szynowania moczowodów
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.16 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: Zadanie nr 17 – Serwety
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.17 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: Zadanie nr 18 – Rękawice diagnostyczno – ochronne dla osób uczulonych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.18 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Los: LOT-0019
Titel: Zadanie nr 19 – Opatrunki specjalistyczne do kaniul i cewników centralnych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.19 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: Zadanie nr 20 – Strzykawki
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.20 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Titel: Zadanie nr 21 – Specjalistyczne opatrunki lipido – koloidalne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.21 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: Zadanie nr 22 – Folie chirurgiczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.22 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: Zadanie nr 23 – Paski do zamykania ran
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.23 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: Zadanie nr 24 – Klipsy naczyniowe i klipsy tytanowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.24 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: Zadanie nr 25 – Trokar balonowy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.25 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: Zadanie nr 26 – Rękawice nitrylowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.26 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: Zadanie nr 27 – Strzykawka do gazometrii bez igły
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.27 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: Zadanie nr 28 – Noże mikrochirurgiczne dla okulistyki do operacji zaćmy
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.28 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: Zadanie nr 29 – Koszyki Dormia i druty prowadzące dla urologii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.29 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: Zadanie nr 30 – Zestawy do szynowania moczowodów i wyroby medyczne dla urologii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.30 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Zadanie nr 31 – Silikonowe dreny spiralne, zestawy do punkcji opłucnej, do konikotomii
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.31 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 31
Los: LOT-0032
Titel: Zadanie nr 32 – Pojemniki, próbówki, wymazówki do badań laboratoryjnych
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.32 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 32
Los: LOT-0033
Titel: Zadanie nr 33 – Worki stomijne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.33 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 33
Los: LOT-0034
Titel: Zadanie nr 34 – Fartuchy chirurgiczne jałowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.34 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 34
Los: LOT-0035
Titel: Zadanie nr 35 – Worki do zbiórki moczu i kanki dorektalne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.35 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 35
Los: LOT-0036
Titel: Zadanie nr 36 – Czepki chirurgiczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.36 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 36
Los: LOT-0037
Titel: Zadanie nr 37 – Pościel jednorazowa
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.37 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 37
Los: LOT-0038
Titel: Zadanie nr 38 – Maski chirurgiczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.38 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 38
Los: LOT-0039
Titel: Zadanie nr 39 – Zgłębniki żołądkowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.39 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 39
Los: LOT-0040
Titel: Zadanie nr 40 – Dreny brzuszne silikonowe, ostrza chirurgiczne, butelki do odsysania ran
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.40 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 40
Los: LOT-0041
Titel: Zadanie nr 41 – Dreny do odsysania oraz dreny do odsysania z pola operacyjnego
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.41 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 41
Los: LOT-0042
Titel: Zadanie nr 42 – Cewniki do odsysania i maski tlenowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.42 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 42
Los: LOT-0043
Titel: Zadanie nr 43 – Igły i wkłucia centralne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.43 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 43
Los: LOT-0044
Titel: Zadanie nr 44 – Katetery
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.44 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 44
Los: LOT-0045
Titel: Zadanie nr 45 – Sztywne pojemniki do ssaka
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.45 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 45
Los: LOT-0046
Titel: Zadanie nr 46 – Fartuchy z włókniny niejałowe do użytku przez personel medyczny
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.46 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 46
Los: LOT-0047
Titel: Zadanie nr 47 – Fartuchy niemedyczne ochronne z włókniny niejałowe i foliowe
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.47 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 47
Los: LOT-0048
Titel: Zadanie nr 48 – Opatrunki specjalistyczne
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.48 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 48
Los: LOT-0049
Titel: Zadanie nr 49 – Zestaw nr 1 do endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego, trzustki i wątroby
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.49 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 49
Los: LOT-0050
Titel: Zadanie nr 50 – Zestaw nr 2 do endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego, trzustki i wątroby
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.50 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 50
Los: LOT-0051
Titel: Zadanie nr 51 – Zestaw nr 3 do endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego, trzustki i wątroby
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.51 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 51
Los: LOT-0052
Titel: Zadanie nr 52 – Asortyment nr 1 do endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego, trzustki i wątroby
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.52 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 52
Los: LOT-0053
Titel: Zadanie nr 53 – Zestaw nr 4 do endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego, trzustki i wątroby
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.53 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 53
Los: LOT-0054
Titel: Zadanie nr 54 – Zestaw nr 5 do endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego, trzustki i wątroby
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.54 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 54
Los: LOT-0055
Titel: Zadanie nr 55 – Asortyment nr 2 do endoskopowego leczenia schorzeń przewodu pokarmowego, trzustki i wątroby
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.55 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 55
Los: LOT-0056
Titel: Zadanie nr 56 – Elementy wymienne do automatycznego wstrzykiwacza kontrastu Medrad MEXperion
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1.56 do SWZ.
Interne Kennung: Zadanie nr 56