See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów naftowych i chemicznych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa produktów naftowych i chemicznych zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, przy czym ilości ujęte w opcji w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „Ilość w opcji” mogą być wykorzystane po realizacji ilości podstawowych ujętych w tabeli w Rozdziale IV ust. 2 SWZ, w kolumnie „Ilość podstawowa” w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego. O zamiarze skorzystania z prawa opcji wraz z podaniem ilości zamówionego przedmiotu zamówienia oraz miejscem jego dostawy, Zamawiający poinformuje Wykonawcę (pisemnie lub e – mailem lub faksem) w terminie określonym w „Projektowanych postanowieniach umowy” stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. 2. Zamawiający opisał przedmiot zamówienia przez odniesienie do norm. Zamawiający wskazuje zatem, że dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym normom. 3. Produkty nie mogą być w fazie testowej. 4. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. 5. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Vorherige Bekanntmachung: 252120-2026
Interne Kennung: Nr sprawy 7/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09200000 Mineralöl-, Kohle- und Erdölerzeugnisse
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211100 Motorenöle, 09211600 Öle zur Verwendung in hydraulischen Systemen sowie zu anderer Verwendung, 09210000 Schmierpäparate, 09211300 Turbinenöle, 09211610 Flüssigkeiten für hydraulische Anwendungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie nr 1 – Dostawa oleju do przekładni samochodowych klasy API GL-5 , SAE 80W/90 o kodzie NATO O-226
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju do przekładni samochodowych klasy API GL-5 , SAE 80W/90 o kodzie NATO O-226 zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 29 000 kg w tym: zamówienie podstawowe 10 000 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 19 000 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211900 Schmieröle für Traktion
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo rozszerzenia zamówienia poprzez skorzystanie z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w kolumnie nr 5 nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nr 6 nazwanej „Ilość w opcji”. 2. Strony ustalają, że prawo opcji oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość Towaru będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. Zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać Towary w dowolnej ilości w zależności od swojego bieżącego zapotrzebowania, a Wykonawca będzie zobowiązany zamówienie wykonać. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. 3. Ilości Towaru ujęte w opcji w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2, w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”, mogą być zrealizowane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, po otrzymaniu od Zamawiającego informacji o skorzystaniu z prawa opcji. 4. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Wraz z pisemnym bądź mailowym powiadomieniem Wykonawcy o konieczności realizacji zakresu Umowy w zakresie „ilość w opcji”, Zamawiający wskaże ilość Towaru do realizacji oraz miejsce jego dostawy. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: 19 000 kg
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie nr 2 – Dostawa oleju do przekładni automatycznych typu ATF DEXRON II E
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju do przekładni automatycznych typu ATF DEXRON II E zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 2500 kg w tym: zamówienie podstawowe 1500 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 1000 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo rozszerzenia zamówienia poprzez skorzystanie z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w kolumnie nr 5 nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nr 6 nazwanej „Ilość w opcji”. 2. Strony ustalają, że prawo opcji oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość Towaru będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. Zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać Towary w dowolnej ilości w zależności od swojego bieżącego zapotrzebowania, a Wykonawca będzie zobowiązany zamówienie wykonać. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. 3. Ilości Towaru ujęte w opcji w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2, w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”, mogą być zrealizowane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, po otrzymaniu od Zamawiającego informacji o skorzystaniu z prawa opcji. 4. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Wraz z pisemnym bądź mailowym powiadomieniem Wykonawcy o konieczności realizacji zakresu Umowy w zakresie „ilość w opcji”, Zamawiający wskaże ilość Towaru do realizacji oraz miejsce jego dostawy. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: 1000 kg
Los: LOT-0003
Titel: Zadanie nr 3 – Dostawa oleju do średnioobciążonych silników z zapłonem samoczynnym klasy SAE 50
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju do średnioobciążonych silników z zapłonem samoczynnym klasy SAE 50 zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 45040 kg w tym: zamówienie podstawowe 25000 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 20040 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211100 Motorenöle
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo rozszerzenia zamówienia poprzez skorzystanie z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w kolumnie nr 5 nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nr 6 nazwanej „Ilość w opcji”. 2. Strony ustalają, że prawo opcji oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość Towaru będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. Zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać Towary w dowolnej ilości w zależności od swojego bieżącego zapotrzebowania, a Wykonawca będzie zobowiązany zamówienie wykonać. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. 3. Ilości Towaru ujęte w opcji w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2, w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”, mogą być zrealizowane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, po otrzymaniu od Zamawiającego informacji o skorzystaniu z prawa opcji. 4. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Wraz z pisemnym bądź mailowym powiadomieniem Wykonawcy o konieczności realizacji zakresu Umowy w zakresie „ilość w opcji”, Zamawiający wskaże ilość Towaru do realizacji oraz miejsce jego dostawy. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: 20040 kg
Los: LOT-0004
Titel: Zadanie nr 4 – Dostawa oleju do wspomagania hydraulicznego w układach kierowniczych
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju do wspomagania hydraulicznego w układach kierowniczych zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 50000 kg w tym: zamówienie podstawowe 25000 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 25000 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 4 Dostawa oleju do wspomagania hydraulicznego w układach kierowniczych
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211600 Öle zur Verwendung in hydraulischen Systemen sowie zu anderer Verwendung
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo rozszerzenia zamówienia poprzez skorzystanie z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w kolumnie nr 5 nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nr 6 nazwanej „Ilość w opcji”. 2. Strony ustalają, że prawo opcji oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość Towaru będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. Zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać Towary w dowolnej ilości w zależności od swojego bieżącego zapotrzebowania, a Wykonawca będzie zobowiązany zamówienie wykonać. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. 3. Ilości Towaru ujęte w opcji w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2, w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”, mogą być zrealizowane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, po otrzymaniu od Zamawiającego informacji o skorzystaniu z prawa opcji. 4. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Wraz z pisemnym bądź mailowym powiadomieniem Wykonawcy o konieczności realizacji zakresu Umowy w zakresie „ilość w opcji”, Zamawiający wskaże ilość Towaru do realizacji oraz miejsce jego dostawy. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: 25000 kg
Los: LOT-0005
Titel: Zadanie nr 5 – Dostawa mineralnego oleju ATF do przekładni samochodowych (np. HIPOL II D lub równoważny)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mineralnego oleju ATF do przekładni samochodowych (np. HIPOL II D lub równoważny) zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 6720 kg w tym: zamówienie podstawowe 4000 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 2720 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 5 Dostawa mineralnego oleju ATF do przekładni samochodowych (np. HIPOL II D lub równoważny)
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo rozszerzenia zamówienia poprzez skorzystanie z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w kolumnie nr 5 nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nr 6 nazwanej „Ilość w opcji”. 2. Strony ustalają, że prawo opcji oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość Towaru będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. Zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać Towary w dowolnej ilości w zależności od swojego bieżącego zapotrzebowania, a Wykonawca będzie zobowiązany zamówienie wykonać. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. 3. Ilości Towaru ujęte w opcji w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2, w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”, mogą być zrealizowane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, po otrzymaniu od Zamawiającego informacji o skorzystaniu z prawa opcji. 4. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Wraz z pisemnym bądź mailowym powiadomieniem Wykonawcy o konieczności realizacji zakresu Umowy w zakresie „ilość w opcji”, Zamawiający wskaże ilość Towaru do realizacji oraz miejsce jego dostawy. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: 2720 kg
Los: LOT-0007
Titel: Zadanie nr 7 – Dostawa smaru grafitowanego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa smaru grafitowanego zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 1140 kg w tym: zamówienie podstawowe 900 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 240 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 7 Dostawa smaru grafitowanego
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09210000 Schmierpäparate
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo rozszerzenia zamówienia poprzez skorzystanie z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w kolumnie nr 5 nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nr 6 nazwanej „Ilość w opcji”. 2. Strony ustalają, że prawo opcji oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość Towaru będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. Zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać Towary w dowolnej ilości w zależności od swojego bieżącego zapotrzebowania, a Wykonawca będzie zobowiązany zamówienie wykonać. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. 3. Ilości Towaru ujęte w opcji w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2, w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”, mogą być zrealizowane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, po otrzymaniu od Zamawiającego informacji o skorzystaniu z prawa opcji. 4. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Wraz z pisemnym bądź mailowym powiadomieniem Wykonawcy o konieczności realizacji zakresu Umowy w zakresie „ilość w opcji”, Zamawiający wskaże ilość Towaru do realizacji oraz miejsce jego dostawy. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: 240 kg
Los: LOT-0008
Titel: Zadanie nr 8 Dostawa smaru do wysokoobciążonych łożysk tocznych o kodzie NATO G-421
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa smaru do wysokoobciążonych łożysk tocznych o kodzie NATO G-421 zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 6000 kg w tym: zamówienie podstawowe 3500 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 2500 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 8 Dostawa smaru do wysokoobciążonych łożysk tocznych o kodzie NATO G-421
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo rozszerzenia zamówienia poprzez skorzystanie z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w kolumnie nr 5 nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nr 6 nazwanej „Ilość w opcji”. 2. Strony ustalają, że prawo opcji oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość Towaru będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. Zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać Towary w dowolnej ilości w zależności od swojego bieżącego zapotrzebowania, a Wykonawca będzie zobowiązany zamówienie wykonać. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. 3. Ilości Towaru ujęte w opcji w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2, w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”, mogą być zrealizowane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, po otrzymaniu od Zamawiającego informacji o skorzystaniu z prawa opcji. 4. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Wraz z pisemnym bądź mailowym powiadomieniem Wykonawcy o konieczności realizacji zakresu Umowy w zakresie „ilość w opcji”, Zamawiający wskaże ilość Towaru do realizacji oraz miejsce jego dostawy. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: 2500 kg
Los: LOT-0009
Titel: Zadanie nr 9 Dostawa syntetycznego oleju do przekładni automatycznych typu ZF (np. ZF Ecofluid A Plus, Shell Spirax S6 ATF ZM, Tutela Transmission ATF 120 lub równoważny)
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa syntetycznego oleju do przekładni automatycznych typu ZF (np. ZF Ecofluid A Plus, Shell Spirax S6 ATF ZM, Tutela Transmission ATF 120 lub równoważny) zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 10000 kg w tym: zamówienie podstawowe 8000 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 2000 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 9 Dostawa syntetycznego oleju do przekładni automatycznych typu ZF (np. ZF Ecofluid A Plus, Shell Spirax S6 ATF ZM, Tutela Transmission ATF 120 lub równoważny)
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo rozszerzenia zamówienia poprzez skorzystanie z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w kolumnie nr 5 nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nr 6 nazwanej „Ilość w opcji”. 2. Strony ustalają, że prawo opcji oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość Towaru będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. Zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać Towary w dowolnej ilości w zależności od swojego bieżącego zapotrzebowania, a Wykonawca będzie zobowiązany zamówienie wykonać. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. 3. Ilości Towaru ujęte w opcji w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2, w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”, mogą być zrealizowane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, po otrzymaniu od Zamawiającego informacji o skorzystaniu z prawa opcji. 4. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Wraz z pisemnym bądź mailowym powiadomieniem Wykonawcy o konieczności realizacji zakresu Umowy w zakresie „ilość w opcji”, Zamawiający wskaże ilość Towaru do realizacji oraz miejsce jego dostawy. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: 10 000 kg
Los: LOT-0010
Titel: Zadanie nr 10 Dostawa wielofunkcyjnego smaru o kodzie NATO G-403
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wielofunkcyjnego smaru o kodzie NATO G-403 zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 3000 kg w tym: zamówienie podstawowe 1000 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 2000 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 10 Dostawa wielofunkcyjnego smaru o kodzie NATO G-403
Beschreibung der Optionen: 1. Zamawiający zastrzega sobie prawo rozszerzenia zamówienia poprzez skorzystanie z prawa opcji polegającego na możliwości zwiększenia podstawowego zakresu ilościowego przedmiotu zamówienia, określonego co do asortymentu i ilości w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w kolumnie nr 5 nazwanej „Ilość podstawowa”, maksymalnie o ilości wskazane w kolumnie nr 6 nazwanej „Ilość w opcji”. 2. Strony ustalają, że prawo opcji oznacza, że ostatecznie zamówiona ilość Towaru będzie zależeć od aktualnego zapotrzebowania Zamawiającego. Zgodnie z prawem opcji Zamawiający może zamawiać Towary w dowolnej ilości w zależności od swojego bieżącego zapotrzebowania, a Wykonawca będzie zobowiązany zamówienie wykonać. Zamawiający może nie skorzystać z prawa opcji w szczególności w przypadku nieuzyskania środków finansowych na ten cel. 3. Ilości Towaru ujęte w opcji w tabeli zawartej w Rozdziale IV ust. 2, w kolumnie nazwanej „Ilość w opcji”, mogą być zrealizowane po realizacji ilości podstawowych ujętych w kolumnie nazwanej „Ilość podstawowa”, w sytuacji zaistnienia w tym zakresie potrzeb Zamawiającego, po otrzymaniu od Zamawiającego informacji o skorzystaniu z prawa opcji. 4. O zamiarze skorzystania z „Prawa opcji” Zamawiający powiadomi Wykonawcę w terminie określonym w "Projektowanych postanowieniach umowy" stanowiących załącznik nr 5 do SWZ. Wraz z pisemnym bądź mailowym powiadomieniem Wykonawcy o konieczności realizacji zakresu Umowy w zakresie „ilość w opcji”, Zamawiający wskaże ilość Towaru do realizacji oraz miejsce jego dostawy. Ilości przedmiotu zamówienia w opcji: 2000 kg
Los: LOT-0011
Titel: Zadanie nr 11 Dostawa oleju smarowego, ochronnego, niskotemperaturowego o kodzie NATO O-190
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa oleju smarowego, ochronnego, niskotemperaturowego o kodzie NATO O-190 zgodnie ze wskazanymi przez Zamawiającego wymaganiami jakościowymi zamieszczonymi w „Opisie przedmiotu zamówienia” stanowiącym załącznik nr 6 do SWZ oraz zgodnie z zestawieniem określonym w Rozdziale IV ust. 2 SWZ w ilości 2500 kg w tym: zamówienie podstawowe 1500 kg oraz zamówienie w ramach prawa opcji 1000 kg. 2. Zamawiający wymaga, aby Wykonawca w „Formularzu ofertowym” stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ w tabeli w kolumnie nr 3 wskazał pełną nazwę handlową oraz nazwę producenta zaoferowanego przedmiotu zamówienia. Ponadto Zamawiający wymaga również wskazania pod tabelą formularza ofertowego rodzaju opakowania (np. puszka, beczka, butelka, kanister) i wielkości opakowania zaoferowanego przedmiotu zamówienia.
Interne Kennung: Zadanie nr 11 Dostawa oleju smarowego, ochronnego, niskotemperaturowego o kodzie NATO O-190
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09211000 Schmieröle und Schmierstoffe