See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa mobilnego przenośnika taśmowego
Beschreibung: 1. 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnego przenośnika taśmowego. 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.
Vorherige Bekanntmachung: 446584-2026
Interne Kennung: D/75/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 42417300 Fördervorrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1.Przedmiotem zamówienia jest dostawa mobilnego przenośnika taśmowego w ilości 1 kpl., 2. Wymogi oraz szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wyszczególniono w załączniku nr 1 do SWZ oraz pozostałej dokumentacji przetargowej, która zostanie zamieszczona na stronie internetowej prowadzonego postępowania https://platformazakupowa.pl/pn/2rblog.