2. Verfahren
Verfahren
Titel: MO-VTV-posíl.ved.V148_151_152-PB_č.1-79_PD
Beschreibung: Předmětem veřejné zakázky je vyhotovení a řádné a včasné předání Smlouvou o dílo specifikovaných stupňů PD s názvem „MO-VTV-posíl.ved.V148_151_152-PB_č.1-79_PD“ (číslo stavby: IE-12-4008081). Přesné vymezení Předmětu veřejné zakázky a ostatní požadavky na jeho provedení včetně informací, podmínek, specifikací a ostatních údajů jsou detailně specifikovány v Zadávací dokumentaci.
Vorherige Bekanntmachung: 595483-2025
Interne Kennung: N006/25/V00029318
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren mit vorheriger Veröffentlichung eines Aufrufs zum Wettbewerb/Verhandlungsverfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71323100 Planung von Stromversorgungssystemen
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Poskytnutí autorského dozoru dle odst. 3.8 písm. m) NÁVRHU SMLOUVY, změna termínů dle odst. 4.5 NÁVRHU SMLOUVY a aktualizace příslušných veřejnoprávních povolení dle odst. 11.6 NÁVRHU SMLOUVY (a s tím související úprava Smluvní ceny po vzájemné dohodě se Zhotovitelem v nezbytném rozsahu při změně rozsahu plnění).