573119-2026 - Wettbewerb
Slowakei – Tablettcomputer – Nákup technického vybavenia pre posádky ZZS pre elektronické spracovanie EHR záznamu a mobilných zariadení AVL
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nákup technického vybavenia pre posádky ZZS pre elektronické spracovanie EHR záznamu a mobilných zariadení AVL
Beschreibung: Zámerom verejného obstarávateľa je obstarať HW ako doplnenie technického vybavenia pre posádky ZZS. Jedná sa o zariadenia na spracovanie EHR záznamov (Tablet PC pre EHR vrátane príslušenstva a Tlačiareň vrátane príslušenstva) a o Mobilné zariadenia AVL na monitorovanie ambulancii ZZS. Službu lokalizácie vozidiel zabezpečí priebežné zisťovanie zemepisnej polohy vozidlových jednotiek vo vozidlách pod správou verejného obstarávateľa prostredníctvom systému globálnej navigácie (GPS, GLONASS, Galileo) a dátovým prenosom takto zistených dát prostredníctvom mobilnej siete. Základnou požiadavkou je, aby obstarávané Mobilné zariadenia AVL a technické vybavenie pre zariadenia AVL bolo kompatibilné s aktuálne vyžívaným technickým vybavením v sieti posádok ZZS. Predmet zákazky je rozdelený na nasledovné samostatné časti: Časť č. 1 zákazky – Tablet PC pre EHR Časť č. 2 zákazky – Prenosná tlačiareň Časť č. 3 zákazky - Mobilné zariadenie AVL Časť č. 4 zákazky - Batérie Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v Prílohe č. 17. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30213200 Tablettcomputer
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer, 30237460 Computertastaturen, 31111000 Adapter, 31440000 Batterien, 31681500 Aufladegeräte, 32250000 Mobilfunkgeräte, 32252000 GSM-Telefone, 34931100 Anlegevorrichtungen, 39299200 Sicherheitsglas
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Tablet PC pre EHR
Beschreibung: Zámerom verejného obstarávateľa je obstarať HW ako doplnenie technického vybavenia pre posádky ZZS. Jedná sa o zariadenia na spracovanie EHR záznamov (Tablet PC pre EHR vrátane príslušenstva a Tlačiareň vrátane príslušenstva) a o Mobilné zariadenia AVL na monitorovanie ambulancii ZZS. Službu lokalizácie vozidiel zabezpečí priebežné zisťovanie zemepisnej polohy vozidlových jednotiek vo vozidlách pod správou verejného obstarávateľa prostredníctvom systému globálnej navigácie (GPS, GLONASS, Galileo) a dátovým prenosom takto zistených dát prostredníctvom mobilnej siete. Základnou požiadavkou je, aby obstarávané Mobilné zariadenia AVL a technické vybavenie pre zariadenia AVL bolo kompatibilné s aktuálne vyžívaným technickým vybavením v sieti posádok ZZS. Podrobný opis predmetu zákazky je uvedený v Prílohe č. 17. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30213100 Tragbare Computer
Los: LOT-0002
Titel: Prenosná tlačiareň
Haupteinstufung (cpv): 42991200 Druckmaschinen
Los: LOT-0003
Titel: Mobilné zariadenie AVL
Haupteinstufung (cpv): 32250000 Mobilfunkgeräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32252000 GSM-Telefone
Los: LOT-0004
Titel: Batérie
Haupteinstufung (cpv): 31440000 Batterien
Zusätzliche Einstufung (cpv): 31681500 Aufladegeräte