2. Verfahren
Verfahren
Titel: Tř. Svobody 8 - rekonstrukce objektu pro potřeby FZV UPOL – AV technika
Beschreibung: Předmětem Veřejné zakázky je: a) dodávka vybavení audiovizuální techniky pro vybrané rekonstruované prostory budovy Fakulty zdravotnických věd Zadavatele (1. - 3. patro, Tř. Svobody 8, Olomouc), včetně dopravy, instalace, konfigurace, programování, zprovoznění a ověření funkčnosti; b) zaškolení obsluhy kvalifikovaným pracovníkem (pracovníky) a zajištění záručního servisu; c) dodávka veškerých metalických propojení a kabeláže a ostatní instalační materiál, tj. úplné, funkční a bezvadné provedení všech souvisejících instalačních prací, včetně dodávek potřebných materiálů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení předmětu plnění Veřejné zakázky a zajištění jeho provozuschopnosti, včetně provedení provozních zkoušek; d) úklid a odvoz všech obalů a dalších materiálů používaných při vlastní instalaci z místa plnění v souladu s ustanoveními zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů. Minimální požadavky na předmět Veřejné zakázky jsou vymezeny technickými, obchodními nebo jinými smluvními podmínkami, které jsou přílohou zadávací dokumentace. A to zejména Projektovou dokumentací, Cenovou kalkulací a závazným Zněním smlouvy.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 32340000 Mikrofone und Lautsprecher, 32270000 Digitale Übertragungsgeräte
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: Tř. Svobody 8 - rekonstrukce objektu pro potřeby FZV UPOL – AV technika