573151-2026 - Ergebnis
Rumänien – Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte – Medicamente si materiale sanitare pentru subunitatile D.G.A.S.P.C. Bacau
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Medicamente si materiale sanitare pentru subunitatile D.G.A.S.P.C. Bacau
Beschreibung: Acord cadru pentru 36 luni de furnizare medicamente si materiale sanitare pentru beneficiarii din subunitatile D.G.A.S.P.C. Bacau, conform cantitatilor minime si maxime din caietul de sarcini. Cantitatile min si max se regasesc in caietul de sarcini, pag 6, cap 2.4.1.1.Solicitarile de clarificari se pot transmite pana in a 18-a zi inainte de data limita de depunere a ofertelor. Autoritatea contractantă va răspunde în mod clar și complet tuturor solicitărilor de clarificari în a 11-a zi înainte de data limită de depunere a ofertelor.
Interne Kennung: 8837/ 09.04.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33000000 Medizinische Ausrüstungen, Arzneimittel und Körperpflegeprodukte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Lot 1 Medicamente si materiale sanitare
Beschreibung: Acord cadru furnizare medicamente si materiale sanitare pentru beneficiatii de servicii sociale din cadrul DGASPC Bacau . Cantitatile si locatiile se regasesc in caietul de sarcini la ca 2.4.1.1 si in Anexa 1
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke, 33690000 Varia
Los: LOT-0002
Titel: Lot 2 Medicamente si materiale sanitare
Beschreibung: Acord cadru furnizare medicamente si materiale sanitare pentru subunitatile DGASPC Bacau . Cantitatile si locatiile se regasesc in caietul de carcini , cap 2.4.1.1. si Anexa 1
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Lot 3 Medicamente si materiale sanitare
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Lot 4 Medicamente si materiale sanitare
Beschreibung: Acord cadru furnizare medicamente si materiale sanitare pentru beneficiarii de servicii sociale din cadrul DGASPC Bacau . Cantitatile si locatiile se regasesc in caietul de sarcini la ca 2.4.1.1 si in Anexa 1
Interne Kennung: 4
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel, 33680000 Waren für pharmazeutische Zwecke, 33690000 Varia, 33700000 Körperpflegeprodukte