See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa energii elektrycznej na potrzeby zasilania obiektów Instytutu Ogrodnictwa – Państwowego Instytutu Badawczego
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia dostawa energii elektrycznej na potrzeby zasilania obiektów Instytutu Ogrodnictwa – Państwowego Instytutu Badawczego zlokalizowanych w Skierniewicach oraz w Puławach od dnia 1 września 2026 do 31 grudnia 2026, zgodnie z przepisami i standardami jakości określonymi przepisami ustawy z dnia 10 kwietnia 1997 r. Prawo energetyczne (t.j. Dz. U. z 2026 r. poz. 43), przepisami wykonawczymi do tej ustawy, w szczególności Rozporządzeniem Ministra Klimatu i Środowiska z dnia 29 listopada 2022 r. w sprawie sposobu kształtowania i kalkulacji taryf oraz sposobu rozliczeń w obrocie energią elektryczną (Dz. U. z 2024 r. poz. 904 z późn. zm.). 2. Zamówienie podzielone jest na dwie części: a) Część I – dostawa energii elektrycznej do obiektów w Skierniewicach o łącznym szacowanym wolumenie 1 166,92 MWh, b) Część II - dostawa energii elektrycznej do obiektów oraz w Puławach o łącznym szacowanym wolumenie 42,13 MWh.
Interne Kennung: 23/ZP/2026
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część nr 1
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej do obiektów w Skierniewicach o łącznym szacowanym wolumenie 1 166,92 MWh,
Interne Kennung: 23/ZP/2026 cz.1
Los: LOT-0002
Titel: Część nr 2
Beschreibung: Dostawa energii elektrycznej do obiektów oraz w Puławach o łącznym szacowanym wolumenie 42,13 MWh.
Interne Kennung: 23/ZP/2026 cz.2