2. Verfahren
Verfahren
Titel: Stavební úpravy kuchyně ZŠ Přílepy (stavební práce)
Beschreibung: Předmětem zakázky jsou stavební úpravy zahrnují demontáž a odstranění stávajícího nevyhovujícího technologického vybavení kuchyně, včetně gastro spotřebičů, rozvodů a vnitřních povrchových úprav, které budou nahrazeny novými. Demoliční práce se týkají vnitřních konstrukcí a nemají vliv na nosné konstrukce objektu, které budou řešeny v příslušném stavebním objektu. Cílem projektu je vybudování a snížení energetické náročnosti gastro provozu v kuchyni ZŠ Přílepy.
Interne Kennung: 1
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Zadavatel tímto oslovuje neomezený počet dodavatelů prostřednictvím oznámení o zahájení řízení, přičemž všichni zájemci mohou podávat své nabídky.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45454100 Mit Instandsetzungsarbeiten verbundene Arbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45111000 Abbrucharbeiten, Baureifmachung und Abräumung
5. Los
Los: LOT-0001