See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Sprzedaż i dostawa ciągników siodłowych wraz z naczepą do nauki i egzaminowania osób w zakresie prawa jazdy kategorii C+E
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż i dostawa przez Wykonawcę łącznie 6 (sześciu) zespołów pojazdów (każdy składający się z ciągnika siodłowego tej samej marki oraz modelu wraz z naczepą tej samej marki i modelu – zwanego dalej: “Zespół pojazdów”) przystosowanych do przeprowadzania części praktycznych egzaminów państwowych na prawo jazdy kategorii C+E, w tym: a) 2 (dwa) Zespoły pojazdów dla WORD Krosno. b) 2 (dwa) Zespoły pojazdów dla WORD Rzeszów. c) 1 (jeden) Zespół pojazdów dla WORD Przemyśl. d) 1 (jeden) Zespół pojazdów oraz 1 (jedna) dodatkowa naczepa dla WORD Tarnobrzeg.
Interne Kennung: WAT 272-2/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: otwarta
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34140000 Schwerlastfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001