2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoud, beheer en doorontwikkeling MS Fabric
Beschreibung: De Nationale ombudsman heeft in 2024 een partner gevonden die de implementatie heeft uitgevoerd voor het ontwikkelen van een dataplatform. Uit deze aanbesteding is Microsoft Fabric als oplossing aangedragen door de huidige leverancier. In de overeenkomst voor de implementatie is geen optie opgenomen voor onderhoud, beheer en doorontwikkeling. Middels deze aanbesteding willen wij dit nu gaan realiseren. Zie beschrijvend document.
Interne Kennung: 201865012.001.002
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72320000 Datenbankdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: De Nationale ombudsman heeft in 2024 een partner gevonden die de implementatie heeft uitgevoerd voor het ontwikkelen van een dataplatform. Uit deze aanbesteding is Microsoft Fabric als oplossing aangedragen door de huidige leverancier. In de overeenkomst voor de implementatie is geen optie opgenomen voor onderhoud, beheer en doorontwikkeling. Middels deze aanbesteding willen wij dit nu gaan realiseren. Zie beschrijvend document
Interne Kennung: 1