See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Het strooien en ruimen van wegen en verhoogde fietspaden in winterperiodes 2026-2029 (raamovereenkomst)
Beschreibung: Het strooien en ruimen van wegen en verhoogde fietspaden in winterperiodes 2026-2029. Het betreft een raamovereenkomst met 12 percelen.
Interne Kennung: 2026/16330_Winterdienst
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90620000 Schneeräumung
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1: ruimen en strooien van wegen in Kieldrecht en Verrebroek
Beschreibung: Perceel 1: ruimen en strooien van wegen in Kieldrecht en Verrebroek
Interne Kennung: P1
Los: LOT-0010
Titel: Perceel 10: ruimen en strooien van verhoogde fietspaden in Kallo en Melsele
Beschreibung: Perceel 10: ruimen en strooien van verhoogde fietspaden in Kallo en Melsele
Interne Kennung: P10
Los: LOT-0011
Titel: Perceel 11: ruimen en strooien van verhoogde fietspaden Kruibeke, Bazel en Rupelmonde
Beschreibung: Perceel 11: ruimen en strooien van verhoogde fietspaden Kruibeke, Bazel en Rupelmonde
Interne Kennung: P11
Los: LOT-0012
Titel: Perceel 12: ruimen en strooien van verhoogde fietspaden in Zwijndrecht en Burcht
Beschreibung: Perceel 12: ruimen en strooien van verhoogde fietspaden in Zwijndrecht en Burcht
Interne Kennung: P12
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2: ruimen en strooien van wegen in Kallo en Melsele
Beschreibung: Perceel 2: ruimen en strooien van wegen in Kallo en Melsele
Interne Kennung: P2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3: ruimen en strooien van wegen in Vrasene
Beschreibung: Perceel 3: ruimen en strooien van wegen in Vrasene
Interne Kennung: P3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4: ruimen en strooien van wegen in Haasdonk
Beschreibung: Perceel 4: ruimen en strooien van wegen in Haasdonk
Interne Kennung: P4
Los: LOT-0005
Titel: Perceel 5: ruimen en strooien van wegen in Doel
Beschreibung: Perceel 5: ruimen en strooien van wegen in Doel
Interne Kennung: P5
Los: LOT-0006
Titel: Perceel 6: ruimen en strooien van wegen in Kruibeke, Bazel en Rupelmonde
Beschreibung: Perceel 6: ruimen en strooien van wegen in Kruibeke, Bazel en Rupelmonde
Interne Kennung: P6
Los: LOT-0007
Titel: Perceel 7: ruimen en strooien van verhoogde fietspaden in Kieldrecht en Doel
Beschreibung: Perceel 7: ruimen en strooien van verhoogde fietspaden in Kieldrecht en Doel
Interne Kennung: P7
Los: LOT-0008
Titel: Perceel 8: ruimen en strooien van verhoogde fietspaden in Kieldrecht, Verrebroek en Vrasene
Beschreibung: Perceel 8: ruimen en strooien van verhoogde fietspaden in Kieldrecht, Verrebroek en Vrasene
Interne Kennung: P8
Los: LOT-0009
Titel: Perceel 9: ruimen en strooien van verhoogde fietspaden in Beveren - West
Beschreibung: Perceel 9: ruimen en strooien van verhoogde fietspaden in Beveren - West
Interne Kennung: P9